Poradnia dietetyczna Jem Jak Lubię

Poradnia dietetyczna Jem Jak Lubię

Poradnia dietetyczna Jem Jak Lubię

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://jemjaklubie.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Poradnia dietetyczna Jem Jak Lubię znajdująca się w Gdyni oferuje ułożenie zbilansowanych diet dla osób indywidualnych (zdrowych, a także wymagających specjalistycznej diety w chorobie), dla przyszłych mam i kobiet karmiących oraz dla wegetarian. Planowanie jadłospisów opiera się na szczegółowym wywiadzie żywieniowym, który pozwala na dokładne poznanie preferencji smakowych, trybu życia i stanu zdrowia. Posiłki komponowane są w taki sposób by zapewnić prawidłowe odżywienie organizmu. Dodatkową ofertą poradni jest tworzenie jadłospisów dla całej rodziny z uwzględnieniem preferencji smakowych wszystkich osób i określeniem produktów zalecanych i eliminowanych w diecie.

Tagi: dieta, odchudzanie, konsultacje dietetyczne, dietetyk

Kategoria: Zdrowie i uroda

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Poradnia dietetyczna Jem Jak Lubię". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • BLIP - Bardzo Lubię Informować Przyjaciół BLIP.PL jest najpopularniejszym w Polsce serwisem mikroblogowym, który pozwala na publikowanie wiadomości o długości do 160 znaków, wzbogacanych o zdjęcia,... (Blogi)
  • Dobry Dietetyk Dobry Dietetyk - to sieć poradni dietetycznych skupiająca najlepszych specjalistów z branży. Obecnie działamy na terenie Polski w ponad 100... (Poradniki medyczne)
  • FIT.PL - portal fitness Portal promujący zdrowy tryb życia. fitness, wellness, kulturystyka, diety, odchudzanie.... (Zdrowie i uroda)
  • biomedical.pl Naukowo-medyczny portal edukacyjno-informacyjny. Artykuły i aktualności medyczne: zdrowie kobiet i mężczyzn. Choroby, ciąża, dziecko i antykoncepcja. Informacje na temat diety.... (Poradniki medyczne)
  • Dbam o Zdrowie Portal Dbam o Zdrowie www.doz.pl to największy i najnowocześniejszy polski portal o zdrowiu, który łączy fachową wiedzę o profilaktyce zdrowotnej... (Apteki internetowe)
google 4 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman