PstrykPoint. Zlokalizuj zdjęcie - GPS, pokaż mapy. Udostępnij. Kalkula

PstrykPoint. Zlokalizuj zdjęcie - GPS, pokaż mapy. Udostępnij. Kalkula

PstrykPoint. Zlokalizuj zdjęcie - GPS, pokaż mapy. Udostępnij. Kalkula

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

5.0/5 (ocen: 1)Adres: https://pstrykpoint.com (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Możesz dowiedzieć się wiecej o zdjęciu wykonanym aparatem, telefonem, smartphonem z tagiem GPS. Możesz przesłać informacje o miejscu wykonania zdjęcia znajomym. Zobaczyć na mapie gdzie wykonano zdjęcie, na jakiej wysokości nad poziomem morza. Serwis PstrykPoint.com umożliwia sprawdzenie lokalizacji zdjęcia na mapie, możesz uzyskać informacje m.in. o : danych adresowych (kraju, ulicy, współrzędnych GPS) lokalizacji, jakim aparatem zostało zrobione zdjęcie, dane EXIF, jak dawno temu zdjęcie zostało zrobione, na jakiej wysokości nad poziomem morza wykonano zdjęcie oraz wiele innych informacji. Pochwal się znajomym miejscami na świecie wartymi odwiedzenia, świetnymi fotkami, które wykonałeś. Do swojego zdjęcia możesz dodać opis. Przesłane zdjęcie jest edytowane i wyświetlane na stronie. Do przesłanego zdjęcie dodawana jest mini mapa świata oraz informacje adresowe. Możesz skopiować link do zdjęcia i przesłać (udostępnić) znajomym aby zobaczyli gdzie dokładnie byłeś. Podziel się zdjęciami

Tagi: zdjęcia, GPS, telefon, aparat, adres, lokalizacja, edycja, mapa, udostępnij

Kategoria: Mapy

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "PstrykPoint. Zlokalizuj zdjęcie - GPS, pokaż mapy. Udostępnij. Kalkula". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 2 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman