Gabinet Weterynaryjny NESTA

Gabinet Weterynaryjny NESTA

Gabinet Weterynaryjny NESTA

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: https://nesta-wet.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: POZNAJMY SIĘ LEPIEJ Gabinet Weterynaryjny Nesta powstał w 1996 r. Założycielem i głównym lekarzem jest lek. Wet Magdalena Pakuła, absolwentka SGGW w Warszawie. Dyplom lekarza i prawo wykonywania zawodu posiada od 1995 r. Początkowo lecznica mieściła się w Komorowie, jednak z czasem podjęta została decyzja o przeniesieniu siedziby naszego gabinetu do Grodziska Mazowieckiego i od 2000 r. jesteśmy związani z Gminą Grodzisk. Posiadamy 20 letnie doświadczenie, które przekłada się na nasze podejście do pacjentów. Nasz gabinet specjalizuje się w leczeniu psów, kotów, gryzoni oraz małych ptaków ozdobnych. W dystrybucji posiadamy podstawowe artykuły dla naszych czworonożnych pacjentów.

Tagi: mazowiecki lekarz weterynarii

Kategoria: Zwierzęta

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Gabinet Weterynaryjny NESTA". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Gabinet kosmetyczny Pruszków Gabinet kosmetyczny z Pruszkowa Derma Care oferuje usługi związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Jego bogata oferta zawiera m.in.:... (Uroda)
  • Gabinet kosmetyczny Szczecin Miło nam zaprosić do gabinetu piękności Dom Piękna w Szczecinie, gdzie profesjonalne kosmetyczki przeprowadzają zabiegi kosmetyczne używając nowoczesnego sprzętu. Skorzystaj... (Zdrowie i uroda)
  • Meble biurowe i gabinetowe Sklep mebway.pl dostarcza meble bezpośrednio od producenta. Przez to oferowane meble biurowe jak i gabinetowe są tanie. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych... (Przemysł meblarski)
  • Sprzęt weterynaryjny Lekarze zajmujący się leczeniem zwierząt, którzy planują zakupić sprzęt weterynaryjny, powinni zapoznać się z ofertą Grupy Medycznej. W palecie artykułów... (Medycyna naturalna)
  • Gabinet kosmetyczny Oleśnica Zabiegi kosmetyczna znajdują w naszej rzeczywistości coraz większe uznanie i zastosowanie. Z upływem czasu przybywa coraz więcej surowców do wytwarzanie... (Uroda)
google 2 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman