Dom Opieki w Psucinie Biały Dworek

Dom Opieki w Psucinie Biały Dworek

Dom Opieki w Psucinie Biały Dworek

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://domopiekipsucin.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: "Biały Dworek" to prywatny Dom Opieki w Psucinie koło Pomiechówka. Dom powstał specjalnie z myślą o Waszych bliskich. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym podopiecznym opiekę i komfort oraz domową atmosferę. Możecie być spokojni, ponieważ Wasi Rodzice są bezpieczni i znajdują się pod okiem fachowców. Podopiecznym zapewniamy opiekę wykwalifikowanych opiekunek, które ukończyły pedagogikę i czerpią wiedzę z andragogiki (nauka o ludziach w podeszłym wieku). Opierając się na osobistym doświadczeniu popartym wieloletnią pracą z osobami starszymi staramy się stworzyć miejsce bezpieczne, pełne ciepła oraz zrozumienia. Dom położony jest 30 km od Warszawy, na działce otoczonej zielenią, gdzie panuje spokój i cisza. Pensjonariusze mają do dyspozycji ogród z piękną drewnianą altaną, w którym mogą spędzać wolny czas i korzystać ze świeżego powietrza.

Tagi: dom spokojnej starości pod warszawą

Kategoria: Mazowieckie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Dom Opieki w Psucinie Biały Dworek". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Dom Opieki Dworek Seniora Dom Opieki - Dworek Seniora to urocze miejsce położone pośród sadów, w niedalekiej odległości od Warszawy. To miejsce oferujące całodobową... (Domy opieki)
  • Bramy garażowe Białystok Jodłowski jest firmą handlowo-usługowo-produkcyjną obecną na rynku od wielu lat. Zajmujemy się sprzedażą i instalacją automatyki do wszelkiego rodzaju bram.... (Ogrodzenia i bramy)
  • Podłoga bambusowa Warszawa Białystok Firma "Kraina Parkietu" jest firmą rodzinną, która od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży, montażu i profesjonalnym wykończeniu parkietów bambusowych.... (Podłogi)
  • Zumba Białystok Studio Tańca Twist pragnie przedstawić swoją ofertę organizacji kursów tańca towarzyskiego, salsy i tanga argentyńskiego: Specjalnie dla Państwa Firmy, jej... (Kursy tańca)
  • Psycholog dziecięcy Białystok Obecny człowiek jest narażony na niemało destrukcyjnych impulsów, które zaburzają jego życie i notorycznie rodzą przeszkody psychiczne. Może to mieć... (Zdrowie i uroda)
google 2 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman