Angielski Wieliszew

Angielski Wieliszew

Angielski Wieliszew

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://angielskiwieliszew.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Przyjemnie mi Państwa powitać, jestem Magdalena Bołoz, dyplomowany nauczyciel angielskiego. Od lat specjalizuje się w oferowaniu wiedzy filologicznej, pracuję w Wieliszewie - jeśli wyszukują Państwo pomocy i korepetycji - serdecznie zapraszam do wejścia na witrynę internetową, gdzie znajduje się kompletna oferta.

Tagi: angielski, nauka języka angielskiego, angielski dla dzieci, angielski dla dorosłych

Kategoria: Kursy językowe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Angielski Wieliszew". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • ling.pl - słownik LING.pl - największy darmowy słownik angielski online. Zawiera słownik języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego. Specjalistyczne i ogólne, częste... (Nauka i edukacja)
  • Wyspa gier Ciufcia.pl Gry dla dzieci - Ciufcia.pl to zbiór edukacyjnych zabaw online dla przedszkolaków. Kolorowanki i puzzle na tej wyspie gier zapewnią... (Dla dzieci)
  • Sennik Przypomnij sobie co Ci się ostatnio śniło i wybierz odpowiednią literę, pod którą opisane jest znaczenie snu. Senniki próbują tłumaczyć... (Astrologia i wróżby)
  • Nauka angielskiego online English Language Courses z Wrocławia to wysokiej klasy firma oferująca kursy języka angielskiego. Nauka angielskiego w tej firmie to idealny... (Kursy i szkolenia)
  • Kolonie z angielskim Zaplanuj wakacje swojemu maluchowi z firmą Kogis. Kogis jest jednostką jakiej zamysłem jest zagwarantowanie dzieciakom nie tylko wspaniałej zabawy w... (Biura podrózy)
google 14 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman