Sklep z płytami winylowymi - winyle-online.pl

Sklep z płytami winylowymi - winyle-online.pl

Sklep z płytami winylowymi - winyle-online.pl

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

4.8/5 (ocen: 40)Adres: https://winyle-online.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Polecamy zaznajomić się z asortymentem sklepu pod adresem winyle-online.pl. Dysponujemy płytami winylowymi z różnych stylów oraz dziesięcioleci, przez muzykę elektroniczną, po klasykę, od lat 50-tych po nowoczesne. Wyszukiwanie przedmiotów z pewnością uprości zaawansowany filtr, za sprawą którego można zawęzić rezultaty różnymi typami, na przykład dekadą, datą wydania, stylem i przeróżnymi innymi ustawieniami. Serwis zapewnia również przeglądanie płyt konkretnego artysty, z uwzględnieniem jego obecności lub jego utworu na płytach innych wykonawców. Wykonanie zamówienia w dni powszednie na ogół nie przekracza 48 h.

Tagi: muzyka z płyty winylowej, sklep z płytami winylowymi, płyty na winylach, muzyka z winyla, płyty kompaktowe

Kategoria: Sklepy muzyczne

Ilość Best: 1276

Komentarze (1)

  • ~andrzej ~andrzej - 01-05-2020 18:45

    Zakupiłem tam album Metalliki na winylu. Płyta została oceniona przez sprzedawcę na stan doskonały i myślałem, że będą tam jakieś większe trzaski lub inne niespodzianki, a tu się okazało, że płyta gra cichutko jak nowa. Okładka też jak nowa, jeszcze w fabrycznej folii. Chyba jeszcze tam wrócę :)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 16 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman