Morze Kawy - Blog interaktywny o pracy kreatywnej

Morze Kawy - Blog interaktywny o pracy kreatywnej

Morze Kawy - Blog interaktywny o pracy kreatywnej

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: https://morzekawy.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Porady dotyczące wszelkiego, co jest związane z designem, programowaniem, tworzeniem aplikacji, pracą twórczą. Artykuły dotyczą głównie technologii .net core, react.js, react. Znajdziesz tu również poradniki dotyczące obsługi programów graficznych, takich jak figma, photoshop, adobe ilustrator. Nie zabraknie też wzmianek, dotyczących mediów społecznościowych. Jak tworzyć zaawansowane strony www. Komu zlecić stworzenie strony internetowej. Jak przygotowywać grafiki pod development. Ile kosztuje strona internetowa. Jak wyceniać projekty informatyczne. Jak usprawnić pracę w grupie. Czym jest dobry i zły teamwork. Kulisy pracy zdalnej, wady i zalety. Jak działa responsive w przeglądarkach internetowych i jak robić to dobrze, aby strony zawsze wyświetlały się poprawnie. Czym należy się kierować, przy doborze rozszerzeń projektów graficznych. Jak budować softwarehouse w dzisiejszych czasach. O tworzeniu architektury, z wykorzystaniem nowoczesnych frameworków i procesów automatyzacji.

Tagi: web.gl, animacje, three.js, web developer, grafika 3d, praca kreatywna, design, komunikacja, teamwork, narzędzia, social media, facebook, grafika

Kategoria: Oprogramowanie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Morze Kawy - Blog interaktywny o pracy kreatywnej". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 0 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman