Odchudzanie

Odchudzanie

Odchudzanie

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.8/5 (ocen: 4)Adres: http://www.odchudzanie.oddech.com (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Potrzeba czasu i wytrwałości, by zrzucić nagromadzone przez lata kilogramy. Odchudzanie to proces, który wymaga zapewnienia odpowiednich warunków, by organizm nie poniósł szkody w postaci zaburzeń zdrowotnych. Szeroko propagowane diety, oferujące odchudzenie w ekspresowym tempie, często kończą się tak zwanym efektem jo-jo, gdyż organizm nawykły do funkcjonowania przy określonej wadze, traktuje jej utratę jako stan nienaturalny i chce szybko powrócić do poprzedniej ilości kilogramów. Dobra dieta powinna dostarczać odpowiedniej ilości witamin i mikroelementów oraz energii, dlatego istotną rolę spełniają warzywa i owoce. Odchudzanie warto przeprowadzać pod okiem dietetyka lub lekarza, którzy dobiorą odpowiednią dietę do indywidualnych uwarunkowań organizmu.

Tagi: odchudzanie, diety, nadwaga, uroda, zdrowie, kalorie, otyłość, zdrowa dieta

Kategoria: Uroda

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 17:25

    Strona internetowa jest poświęcona procesowi odchudzania. Znajdują się tam informacje na temat różnych diet, a także na temat problemów, z którymi borykają się osoby, które dążą do zmniejszenia masy ciała. Artykuły są poświęcone m.in. efektowi jo - jo, nadmiernemu apetytowi i tym podobnych.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 225 msn 0 yahoo 120

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman