Psychoterapeuta Kraków

Psychoterapeuta Kraków

Psychoterapeuta Kraków

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.5/5 (ocen: 2)Adres: http://www.dozrodla.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Jeżeli doświadczasz trudnego okresu pełnego niemiłych doświadczeń i porażek zarówno w pracy, jak i w relacjach z innymi, to powinieneś wiedzieć, że na takie doświadczenia na ogół składają się czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, takie jak unicestwiające uczucia oraz myśli. Przeważnie w takich sytuacjach pomoc niesie nam rodzina. Na nieszczęście ukojenie nie trwa długo, a po jakimś czasie kłopoty psychiczne znów powracają. Jeśli masz taki problem, to może potrzebna jest Ci psychoterapia. W jednym z takich ośrodków w Krakowie "Do Źródła" prowadzone są fachowe lekcje psychoterapeutyczne, które prowadzi między innymi Małgorzata Kulawik - twórczyni oraz równocześnie psychoterapeuta Gestalt.

Tagi: gestalt, Kraków, psychoterapeuta, psychoterapia, rozwój osobisty

Kategoria: Medycyna naturalna

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • anika anika - 01-09-2015 23:45

    Dbanie o ciało niestety nie wystarczy, warto więc zatem zadbać i o duszę. Najlepiej zrobi to fachowiec, ale nie psychiatra, który nafaszeruje nas psychotropami, lecz psychoterapeuta. Potrafi on niejako " zerknąć do naszego wnętrza". Jedyny warunek, to otworzyć się na terapię i sukces murowany.Warto

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 141 msn 0 yahoo 106

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman