Salon kosmetyczny Gorlice

Salon kosmetyczny Gorlice

Salon kosmetyczny Gorlice

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.7/5 (ocen: 6)Adres: http://www.spa.gorlice.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Strefa Piękna SPA & FITNESS Gorlice to salon kosmetyczny, w którym zadbasz nie tylko o piękną sylwetkę i młody wygląd, lecz także zrelaksujesz ciało, umysł i zregenerujesz siły. Gabinet kosmetyczny zaprasza na zabiegi tj.: elektrostymulacja, depilacja laserowa, liposukcja ultradźwiękowa, zabiegi dla ciała i dłoni, vacu activ, siłownia, rollmasaż, masaż klasyczny. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz do zapoznania się z dokładną ofertą zamieszczoną na stronie internetowej.

Tagi: fitness, salon kosmetyczny, gorlice, pielęgnacja ciała, sauna, odchudzanie, siłownia, depilacja laserowa, liposukcja ultradźwiękowa, manicure

Kategoria: Uroda

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 17:26

    Strefa Piękna SPA & FITNESS Gorlice jest salonem kosmetycznym, a ta strona jest jego wizytówką. Znajdziemy tam informacje o wykonywanych zabiegach, a także ceny. Gabinet kosmetyczny oferuje nowoczesne zabiegi na ciało o działaniu modelującym i wyszczuplającym.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 350 msn 0 yahoo 130

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman