Studia za granicą - blog o uczelniach, praktykach, wymianach studenckich

Studia za granicą - blog o uczelniach, praktykach, wymianach studenckich

Studia za granicą - blog o uczelniach, praktykach, wymianach studenckich

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.5/5 (ocen: 2)



Adres: http://www.nawymianie.net (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Blog o nauce za granicą, poświęcony wszystkim tym, którzy pragną zgłębić wiedzę na temat studiowania za granicą, czy też poznać tajniki nauki języków obcych. Wiele ciekawych przykładów z życia studentów za granicą - uczelnie europejskie, wymiana studencka, wolontariat studencki. Praktyczne informacje, które pomogą rozpocząć karierę za granicą.

Tagi: blog o studiach za granicą, studia za granicą, nauka języków obcych, praktyki za granicą, uczelnie zagraniczne, uczelnie, studia, nauka, studia w Euro

Kategoria: Uczelnie wyższe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Studia za granicą - blog o uczelniach, praktykach, wymianach studenckich". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • 4programmers.net Programowanie w językach Java, C#, PHP, Delphi. Oferujemy kilkutysięczną bazę artykułów, porad oraz 0.5 mln. postów na forum. Nauka programowania... (Internet i komputery)
  • Ściągi, wypracowania - bryk.pl Bryk.pl - Strefa wiedzy. Wypracowania i ściągi dla liceum, gimnazjum, szkoły podstawowej. Prace, ściągi i gotowce na studia. Wśród Autorów... (Pomoce naukowe)
  • Kopalnia Wiedzy Najświeższe informacje naukowe i techniczne. Najnowsze osiągnięcia, najważniejsze odkrycia, wynalazki, które zmieniają świat.... (Technika)
  • Katalog szkół i uczelni Ogólnopolska internetowa baza szkół i uczelni. Katalog obejmuje szkoły i uczelnie wyższe wszystkich profilów od podstawowych po wyższe na terenie... (Nauka i edukacja)
  • Informator szkolny Najdokładniejsza wyszukiwarka uczelni, kierunków studiów. Pierwsza w Polsce wersja mobilna wyszukiwarki uczelni i kierunków studiów! Wejdź na www.InformatorSzkolny.com i znajdź... (Uczelnie wyższe)
google 168 msn 0 yahoo 70

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman