Opieka nad osobami starszymi w Warszawie i okolicach

Opieka nad osobami starszymi w Warszawie i okolicach

Opieka nad osobami starszymi w Warszawie i okolicach

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.3/5 (ocen: 4)Adres: http://www.opiekadomowa.info (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Witam przewodzę firmie Mazowieckie Centrum Opiekuńcze, główną gałęzią, którą się zajmujemy jest opieka nad osobami starszymi. Dodatkową wartością jest fakt że wszystko odbywa się w domu seniora bądź chorego. Osoby zatrudnione w mojej firmie w zakresie opiekunów, podaje rygorystycznej selekcji. W taki właśnie sposób wybieram ludzi o dużej empatii, cierpliwości i wielkoduszności w stosunku do drugiego człowieka. Wszystkie te składniki składają się na wysoką jakość świadczonych usług. Obszar działalności obejmuje Warszawę i okolice. Prowadzę też nabór na stanowiska opiekun lub opiekunka, pomoc domowa.

Tagi: opieka, pielęgniarka, cenny, Warszawa, kontakt, senior, praca, dom, domowa

Kategoria: Domy opieki

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 10:53

    Strona internetowa posiada przestarzałą szatę graficzną nieadekwatną do pełnionej funkcji. Witryna pełni rolę wizytówki Mazowieckiego Centrum Opiekuńczego, które działa w Warszawie i okolicach. Na stronie znajdziemy informacje o świadczonych przez nie usługach.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • 4programmers.net Programowanie w językach Java, C#, PHP, Delphi. Oferujemy kilkutysięczną bazę artykułów, porad oraz 0.5 mln. postów na forum. Nauka programowania... (Internet i komputery)
  • Goldenline.pl GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo... (Praca)
  • BLIP - Bardzo Lubię Informować Przyjaciół BLIP.PL jest najpopularniejszym w Polsce serwisem mikroblogowym, który pozwala na publikowanie wiadomości o długości do 160 znaków, wzbogacanych o zdjęcia,... (Blogi)
  • Gazeta.pl Portal internetowy prowadzony przez Agora S.A. Serwisy lokalne w 26 miastach. Serwisy tematyczne: sport, rozrywka, zdrowie, kobieta, technologie, praca, pieniądze,... (Portale internetowe)
  • Sciaga.pl - edukacyjna baza wiedzy Serwis zawiera największą bazę wypracowań i pomocy szkolnych w Polsce - prawie 100 tysięcy materiałów dla gimnazjum, szkoły średniej oraz... (Pomoce naukowe)
google 418 msn 0 yahoo 126

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman