Zespół muzyczny AdamsBand śląsk

Zespół muzyczny AdamsBand śląsk

Zespół muzyczny AdamsBand śląsk

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.adamsband.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Gdy szukasz kapeli na impreze weselną, imprezę firmową czy studniówkę zastanawiasz się jaki zespół będzie się nadawał na twoją imprezę. AdamsBand jest zespołem mającym olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu imprez. Zapraszamy na stronę kapeli a niewątpliwie się o tym przekonasz.

Tagi: zespół muzyczny, zespół na wesele, śląsk, zespół na studniówkę, studniówka, zespół, wesele

Kategoria: Muzyka

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Zespół muzyczny AdamsBand śląsk". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • NetFan.pl - Polski Internetowy Serwis Muzyczny Informacyjny serwis muzyczny: informacje muzyczne z kraju i ze świata, konkursy płytowe, bilety na koncerty, fotorelacje, nowości wydawnicze.... (Rozrywka)
  • Porcys - niezależny serwis muzyczny Chociaż sporadycznie penetrujemy współczesne zagadnienia muzyki poważnej i jazzu, to głównie zajmujemy się systematyką muzyki rozrywkowej w XXI wieku, a... (Muzyka)
  • Łódzkie Zespoły Muzyczne na Wesela Łódzka agencja muzyczna działa na rynku muzycznym od wielu lat zdobyliśmy doświadczenie i znajomość rynku muzycznego, współpracujemy z wieloma zespołami... (Muzyka)
  • Zespół muzyczny Bazar Wykonywana przez orkiestrę Bazar muzyka na wesele utkwi w pamięci Pary Młodej oraz gości weselnych. Mamy bogaty repertuar, który dostosowujemy... (Muzyka)
  • Wesele Katowice Wyjątkowe okazje warto uczcić w wyjątkowy sposób. Organizujemy niezapomniane przyjęcia. Gotujemy w miejscu wskazanym przez klienta, sale weselne, sale OSP... (Catering)
google 567 msn 0 yahoo 122

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman