Niszczenie dokumentów Poznań

Niszczenie dokumentów Poznań

Niszczenie dokumentów Poznań

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.7/5 (ocen: 3)Adres: http://www.mareks.eu (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Najważniejszym celem przedsiębiorstwa Mareks jest niszczenie dokumentów. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie niszczenie dokumentów, które odbywa się na maszynach 4 klasy tajności. Niszczenie dokumentów jest całkowicie bezpieczne, to wspaniały sposób, aby pozbyć się zbytecznych dokumentów. Przedsiębiorstwo na prośbę odbiorcy pakuje dokumenty do pojemnika. Na ofertę firmy składa się także całościowa obsługa w zakresie odbioru nieprzydatnego sprzętu np. komputerów. W ramach propozycji istnieje możliwość transportu.

Tagi: niszczenie, Poznań, utylizacja, przechowywanie, utylizacja, Szczecin, niszczarki, archiwizacja, recykling, dokumentów

Kategoria: Niszczenie dokumentów

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Niszczenie dokumentów Poznań". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • NaszeMiasto.pl - sieć miejskich serwisów informacyjnych. Najświeższe informacje lokalne. Dyskusje na Forum. Dokąd pójść z przyjaciółmi: imprezy, rozrywka, jak spędzić czas wolny. Repertuary kin, urzędy, Katalog... (Informacje)
  • Poznan.pl Miejski Informator Multimedialny :: oficjalny serwis informacyjny miasta Poznań. Aktualne wydarzenia, program kin i teatrów, obiekty i usługi w Poznaniu,... (Wielkopolskie)
  • Hotel autostrada Na witrynie Hotelu Max możemy przeczytać jakie są opłaty za rezerwację i spojrzeć na paletę zdjęć. Można wynająć apartament w... (Hotele)
  • Studia Kraków Powszechnie uważa się, że studia to bardzo istotny okres w życiu każdego człowieka. Nie tylko jest to czas edukacji, ale... (Uczelnie wyższe)
  • Niszczarki Kraków EasyCopy – prowadzimy sprzedaż, profesjonalny serwis kopiarek oraz leasing kopiarek. Nasze urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki i niszczarki to urządzenia wysokiej jakości... (Urządzenia biurowe)
google 214 msn 0 yahoo 122

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman