Biuro matrymonialne Serenada

Biuro matrymonialne Serenada

Biuro matrymonialne Serenada

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.5/5 (ocen: 43)Adres: http://www.serenada.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Oferta Biura matrymonialnego Serenada skierowana jest do osób samotnych. Skorzystać z usług można: bezpośrednio w siedzibach Biura (lokale w Ustce i Piastowie/k Warszawy), dzwoniąc do nas z prośbą o oferty matrymonialne i informacje, poprzez stronę internetową. Jednak mając dostęp do Internetu, warto skorzystać z dobrodziejstwa sieci. Zapisując się do nas poprzez stronę www należy wypełnić zamieszczoną tam ankietę członkowską. Pozostałe informacje widoczne są na podstronach: regulamin, cennik, zasady działania itd. Zasady współpracy między Biurem a Klientem to: doradztwo matrymonialne, przesyłanie ofert matrymonialnych krajowych i zagranicznych, podawanie kontaktów, fotografii Klientów itd. Więcej szczegółów na stronie. Serdecznie zapraszamy samotnych w różnym wieku i ze wszystkich regionów kraju. Wygraj z samotnością!

Tagi: biuro matrymonialne, matrymonialne, biura matrymonialne, ogłoszenia matrymonialne, oferty matrymonialne, usługi matrymonialne

Kategoria: Społeczeństwo

Ilość Best: 441

Komentarze (5)

 • mawielobob mawielobob - 12-02-2015 10:37

  Ciekawa alternatywa dla randek online. Wygląda na to, że różni się obsługą klienta np. w zakresie doradztwa matrymonialnego (swoją drogą ciekawe, co to jest). Życzę powodzenia wszystkim szukającym drugiej połówki!

 • eugeniusz eugeniusz - 05-02-2014 16:15

  Jeżeli ktoś jest samotny i szuka towarzyszki lub towarzysza życia to znajdzie właśnie w biurze matrymonialnym Serenada. W związku z tym, że usługi tego biura są odpłatne, to można oczekiwać tego, że trafi się na sprawdzoną osobę, a nie na jakiegoś oszusta.

 • mada mada - 03-02-2014 23:11

  Jeżeli ktoś zainteresowany nie znalazł jeszcze swojej drugiej połówki - ma na to szansę w Ogólnopolskim Biurze Matrymonialnym Serenada, które wyswatało już kilkaset par. Samotni w różnym wieku mogą dzięki Serenadzie poznać kogoś "bliskiego" z kraju lub z zagranicy.

 • keraj89 keraj89 - 28-10-2013 12:28

  Biuro matrymonialne Serenda świadczy swoje usługi odpłatnie więc biorąc pod uwagę to że w internecie znajduję się dużo stron w których możemy poszukać 2-gej połówki za free to możemy przypuszczać że kliknięci Serendy są zdesperowani i nie będą wybrzydzać lub są bogaci dlatego jest to ciekawa oferta.

 • serenada serenada - 22-03-2013 07:47

  Biuro matrymonialne Serenada to atrakcyjne oferty matrymonialne i skuteczne usługi. Warto dołączyć do klientów Biura, wybrać odpowiednie ogłoszenia matrymonialne i poznać interesującą osobę do z

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 577 msn 160 yahoo 196

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman