Masaż Szczecin

Masaż Szczecin

Masaż Szczecin

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 3)Adres: http://www.rehabilitacje.szczecin.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Serdecznie zapraszamy do gabinetu rehabilitacji ruchowej i masażu Magdaleny Sławicz w Szczecinie. W naszym gabinecie kompetentni fizjoterapeuci pomogą Wam przywrócić całkowitą sprawność ruchową i świetne samopoczucie.

Tagi: masaż leczniczy, Szczecin, masaż, rehabilitacja prywatnie, rehabilitacja ruchowa, rehabilitacja

Kategoria: Medycyna naturalna

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • anika anika - 23-09-2015 19:10

    Nie dopuść, aby ból pleców ograniczył twoją swobodę. Zadbaj o siebie i odwiedź gabinet masażu i rehabilitacji ruchowej. Przy obecnym siedzącym trybie życie jest to bowiem bardzo istotne. Pomyśl o swoim kręgosłupie, który nie podlega wymianie i nie dopuść do jego schorzeń. Do tego odrobina masażu.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • NaszeMiasto.pl - sieć miejskich serwisów informacyjnych. Najświeższe informacje lokalne. Dyskusje na Forum. Dokąd pójść z przyjaciółmi: imprezy, rozrywka, jak spędzić czas wolny. Repertuary kin, urzędy, Katalog... (Informacje)
  • Uroda i zdrowie Tematyka wortalu jest skoncentrowana wokół zagadnień związanych z pielęgnacją urody i dbałością o zdrowie. Skupia dużą społeczność osób, które chcą... (Uroda)
  • Firmy budowlane Wrocław Szczecin Wielkiebudowanie.pl to system firm budowlanych którego celem jest wzajemna pomoc przy dużych inwestycjach, promowanie swoich usług budowlanych w sieci internetowej... (Budownictwo)
  • Mata masująca Nowoczesne rozwiązania technologiczne stosowane są także w celu zwiększenia skuteczności technik masażu. Urządzenia do masażu jak mata masująca, poduszka do... (Zdrowie i uroda)
  • Język niemiecki Szczecin Zapraszamy firmy, studentów oraz dzieci do naszej szkoły języków obcych. Skutecznie uczymy języka angielskiego oraz niemieckiego. Przygotowujemy również do egzaminów... (Kursy językowe)
google 293 msn 0 yahoo 126

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman