Pogotowie Komputerowe, Zielona Góra

Pogotowie Komputerowe, Zielona Góra

Pogotowie Komputerowe, Zielona Góra

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.5/5 (ocen: 4)Adres: http://www.dkt.zgora.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Jesteśmy firmą, która jest prekursorem w naprawie sprzętu komputerowego na miejscu u klienta!! Dojazd na terenie Zielonej Góry za free. Dla nas liczy się klient i jego zadowolenie. Wykonujemy: Instalacje systemów operacyjnych, konfigurowanie routerów i sieci komputerowych, naprawę uszkodzonych komputerów, składanie komputerów, sprzętem Po leasingowym, instalację anten Dvbt i telewizji cyfrowej, serwisem telefonów komórkowych, serwisem Nawigacji GPS, naprawą głośników. Po konkurencyjnych cenach.

Tagi: naprawa, komputerów, zielona góra, pomoc, komputerowa, pogotowie, informatyczne, komputerowe

Kategoria: Sprzęt komputerowy

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Pogotowie Komputerowe, Zielona Góra". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna Pajacyk od kilkunastu lat pomaga niedożywionym dzieciom w Polsce. Tymczasem z powodu głodu na świecie co sześć sekund umiera jedno... (Akcje charytatywne)
  • MiastoGier.pl - Wirtualna stolica gier MiastoGier.pl to najlepsze źródło informacji na temat interesującej cię gry. To strona dla wszystkich miłośników gier. Każdego dnia nowe informacje,... (Gry)
  • GRY-OnLine.pl - wszystko o grach Na GRY-OnLine.pl znajdziesz darmowe gry do grania i wiadomości o grach. Encyklopedia Gier zawiera opisy gier na PC, konsole Xbox360,... (Gry)
  • Wykop Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi... (Rozrywka)
  • elektroda.pl Serwis poświęcony elektronice. Bogaty zasób wiedzy, popularne forum dyskusyjne.... (Elektronika)
google 279 msn 0 yahoo 106

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman