Hacking.pl

Hacking.pl

Hacking.pl

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 5)Adres: http://www.hacking.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Hacking.pl to serwis informacyjny, obecny w sieci od 2000 roku, poświęcony różnym aspektom bezpieczeństwa informatycznego oraz nowoczesnym technologiom. Współpracujemy z wieloma specjalistami w dziedzinie zabezpieczeń komputerowych z Polski i ze świata.

Tagi: bezpieczeństwo, sieci, security, technologia

Kategoria: Internet i komputery

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 24-12-2015 20:17

    Zagadnienie bezpieczeństwa w sieci jest bardzo istotne dla prawidłowego funkcjonowania witryn i ochrony interesów użytkowników. Najważniejsze informacje znajdują się właśnie na tym serwisie internetowym . Hacking.pl jest bazą wiedzy na temat bezpieczeństwa danych w Internecie.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Niebezpiecznik Strona poświęcona ogólnie bezpieczeństwu w świecie komputerów. Najlepszy polski blog z informacjami ze świata bezpieczeństwa w Internecie. Jeżeli chcecie się... (Bezpieczeństwo w sieci)
  • Computerworld Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach,... (Internet i komputery)
  • 4programmers.net Programowanie w językach Java, C#, PHP, Delphi. Oferujemy kilkutysięczną bazę artykułów, porad oraz 0.5 mln. postów na forum. Nauka programowania... (Internet i komputery)
  • Wolni Farmerzy Wolni farmerzy – świetna i darmowa gra online! Zagraj juz teraz za darmo w niepowtarzalną grę w przeglądarce i zostań... (Gry)
  • iMagazine iMagazine to magazyn poświęcony komputerom, technologii oraz środowisku związanym z Apple. Tworzą go profesjonaliści, jak i hobbyści, których łączy jedno... (Sprzęt komputerowy)
google 338 msn 0 yahoo 134

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman