RC no Limit - modele spalinowe, modele elektryczne

RC no Limit - modele spalinowe, modele elektryczne

RC no Limit - modele spalinowe, modele elektryczne

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.8/5 (ocen: 4)Adres: http://www.rcnolimit.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: W urządzeniach codziennego użytku, urządzeniach przemysłowych oraz technice wojskowej i pirotechnice wykorzystuje się zdalne sterowanie, które nazywane jest jako Radio Control. Takie radio składa się z nadajnika, który emituje fale radiowe, odbiornika odpowiedzialnego za odbieranie sygnału oraz urządzenia, które wykonuje poszczególne funkcje. Aby radio mogło działać potrzebne są fale radiowe o częstotliwości od kilkudziesięciu do kilku tysięcy MHz. Ponadto każdy odbiornik posiada określoną częstotliwość, natomiast transmisja może być kodowana, co umożliwia bezpieczeństwo i zmniejsza podatność na jakiekolwiek zakłócenia.

Tagi: modele spalinowe, modele elektryczne, zdalnie sterowane, traxxas summit, forum rc, LD 550, TS 7016, dorabianie części, modele rc

Kategoria: Hobby

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • marcink marcink - 11-02-2015 11:14

    Rc no limit to strona poświęcona modelom spalinowym. Niestety na moment dodawania na stronie zbyt wielu rzeczy nie znalazłem, gdyż według zapewnień autora pracuje on nad nowym projektem..

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 238 msn 0 yahoo 110

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman