Dobry Dietetyk

Dobry Dietetyk

Dobry Dietetyk

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.8/5 (ocen: 6)Adres: http://www.dobrydietetyk.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Dobry Dietetyk - to sieć poradni dietetycznych skupiająca najlepszych specjalistów z branży. Obecnie działamy na terenie Polski w ponad 100 różnych punktach. Naszą domeną jest innowacyjność w zakresie poradnictwa żywieniowego. Naszym celem jest promocja zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, aby stopniowo zmieniać negatywne nawyki, które pielęgnowane latami stają się źródłem problemów, dolegliwości i kompleksów wielu ludzi. Nasza strona to baza jednych z najlepszych poradni dietetycznych w Polsce, ale również sama w sobie jest źródłem cennej wiedzy związanej z szeroko pojętym zdrowym stylem życia.

Tagi: dieta, dobry dietetyk, układanie diet, nadwaga, otyłość, niedowaga, choroby, diety w chorobach, odżywianie, zdrowie

Kategoria: Poradniki medyczne

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 17:05

    Portal internetowy skupia sieć poradni dietetycznych i specjalistów w dziedzinie dietetyki. Na stronie internetowej znajdziemy informacje o układaniu dziennego jadłospisu oraz o zdrowym odżywianiu Na stronie internetowej znajdują się artykuły zawierające rzetelne informacje w tym zakresie.

  • eugeniusz eugeniusz - 11-02-2014 18:11

    Współcześnie pełno fastfoodów, słodyczy, chipsów i do tego brak aktywności fizycznej, co prowadzi do otyłości. Na przeciw temu wychodzi właśnie Dobry Dietetyk, który pomoże nam się przestawić na zdrowy styl odżywiania. Z jego pomocą trafimy do najbliższej poradni dietetycznej w naszej okolicy.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 203 msn 0 yahoo 132

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman