Pleo : przyjaciel rodziny - najnowszej generacji robot edukacyjny

Pleo : przyjaciel rodziny - najnowszej generacji robot edukacyjny

Pleo : przyjaciel rodziny - najnowszej generacji robot edukacyjny

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.6/5 (ocen: 5)Adres: http://www.pleopolska.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Pleo : przyjaciel rodziny - najnowszej generacji robot edukacyjny o wyglądzie dinozaura. Pleo to doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na posiadanie zwierzęcia domowego. Jak każde stworzenie, PLEO czuje głód i zmęczenie, wzywa do zabawy oraz do pielęgnowania.

Tagi: zabawka, zabawki, zabawka interaktywna, dla dzieci, robot, zabawki dla dzieci, interakcja, zabawka edukacyjna, dinozaur, pleo, pleo rb, pleo dinozaur

Kategoria: Artykuły dla dzieci

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Pleo : przyjaciel rodziny - najnowszej generacji robot edukacyjny". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Gry.pl - Gry Online Na stronie Gry.pl znajdziesz gry dla całej rodziny! Do twojej dyspozycji są setki darrmowych gier, niezależnie od tego, czy jesteś... (Gry)
  • Wyspa gier Zbiór gier online podzielonych na kategorie. Wyspagier.pl zgromadził ciekawe gry na jednej stronie.... (Gry)
  • Kreskówki i bajki online Animy.pl - bajki i kreskówki online dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kilkaset kreskówek i bajek do wyboru. Oglądanie online za... (Manga i anime)
  • MiniMini+ MiniMini to pierwszy polski kanał‚ przeznaczony dla dzieci w wieku do 7 roku życia. Na stronie bajki i gry dla... (Dla dzieci)
  • zyraffa.pl gry dla dzieci Zyraffa.pl to serwis rozrywkowo - edukacyjny dla dzieci. Na stronie szeroka gama rozmaitych gier, które uczą poprzez zabawę. Gry dla... (Dla dzieci)
google 255 msn 0 yahoo 126

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman