E-toplokaty - najlepsze lokaty bankowe

E-toplokaty - najlepsze lokaty bankowe

E-toplokaty - najlepsze lokaty bankowe

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.3/5 (ocen: 3)Adres: http://www.e-toplokaty.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Najnowsza lista lokat terminowych na polskim rynku o najlepszym oprocentowaniu w zależności od wybranego okresu składania środków pieniężnych. Porównanie lokat dziennych, 1 miesięcznych, 3 miesięcznych, 6 miesięcznych, 12 miesięcznych, 2 letnich, średnioterminowych o najlepszych parametrach. Szczegółowe opisy każdej lokaty – haczyki, warunki zerwania. Portal ma na celu pomóc w wyborze najlepszej lokaty. Kalkulator lokat pozwala w łatwy sposób wyliczyć zysk z lokaty. Dodatkowo można znaleźć pojęcia odnoszące się do branży finansowej jak lokaty negocjowane, bankowy fundusz gwarancyjny, czy też oprocentowanie stałe. Na komfortowe odkładanie środków płatniczych pozwalają nam lokaty online. Umożliwiają one w bezpośredni sposób zakładanie lokaty przez Internet, nie udając się do oddziału banku. Wysokie oprocentowanie to takie, które daje nam maksymalny zysk. Top 20 lokat to wyświetlenie lokat, które najlepiej zakładać. Odkładaj środki wyłącznie w bezpiecznych bankach z BFG.

Tagi: najlepsze lokaty online, najwyższe oprocentowanie lokat, najlepszy zysk z lokat, ranking lokat, porównanie lokat, zestawienie lokat, lokaty roczne

Kategoria: Banki

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "E-toplokaty - najlepsze lokaty bankowe". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 190 msn 0 yahoo 68

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman