Weselny zespół muzyczny

Weselny zespół muzyczny

Weselny zespół muzyczny

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 4)Adres: http://haliskaband.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Co przygotował nasz weselny zespół muzyczny aby być zauważonym na rynku weselnym ? Przede wszystkim kładziemy duży nacisk na wykonanie muzyczne. Dążymy do tego żeby były jak najlepiej zagrane i zaśpiewane tak by wszystkich poderwać do tańca. Powinno w nich być słychać naszego ducha muzycznego. Staramy się przekazać jak najwięcej pasji i emocji, by udzieliły się one wszystkim uczestnikom. Również ważną rzeczą jest wybrać odpowiedni repertuar. Ponieważ nasz zespół muzyczny głównie obsługuje takie imprezy jak: wesele, bankiet czyli ogólnie mówiąc imprezy okolicznościowe, to repertuar ten musi być zróżnicowany. Dlatego znajdują się w nim utwory zarówno z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, jak i utwory które aktualnie są puszczane w radio. Weselny zespół muzyczny Haliśka Band - to naprawdę dobry wybór i jeszcze lepsza zabawa. Zapraszamy.

Tagi: zespoły weselne, zespoły na wesele, zespół muzyczny, zespół weselny, zespół na wesele, orkiestra weselna, kapela na wesele

Kategoria: Muzyka

Ilość Best: 11

Komentarze (3)

  • sasza sasza - 12-03-2015 10:51

    Repertuar i wykonania utworów tego zespołu są na prawdę świetne, mnóstwo nowych utworów, ale nie brakuje też czegoś sprzed lat. Na imprezie znakomicie bawili się zarówno goście młodsi jak i starsi, rewelacyjna impreza przy świetnym zespole muzycznym. Tak trzymać !

  • ~muzyk ~muzyk - 29-08-2014 22:47

    Strona zrobiona na poziomie, zespół również trzyma poziom, nic tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów. A z pewnością tak będzie, bo to co widziałem i przede wszystkim słyszałem na stronie, na prawdę powala. Jak na wesele to za dobrze :)

  • ~zoŚka ~zoŚka - 11-01-2014 10:04

    Bardzo fajny zespół, chyba jedyna strona na której znalazłam wszystko co mnie interesuje, dokładna oferta, dużo muzyki nagranej podczas zabawy, super. Teraz tylko rozmowa z drugą połówką i rezerwujemy ten zespół na nasze wesele.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 361 msn 4 yahoo 134

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman