Psychologika prawnika

Psychologika prawnika

Psychologika prawnika

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.2/5 (ocen: 6)Adres: http://www.psychologikaprawnika.wordpress.com (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Psychologika prawnika to blog poświęcony prawu i psychologii. Jego tematyka skupia się wokół funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości oraz praktycznych dylematów wiążących się z udzielaniem pomocy prawnej. Poza częścią analityczno – refleksyjną, blog zawiera doniesienia z badań, recenzje wydawnicze, przegląd publikacji oraz przydatne informacje dotyczące dyscypliny naukowej, jaką jest “prawo i psychologia”. Blog nie ma ściśle naukowego charakteru. Dzielę się na nim anegdotami, historiami z życia aplikanta adwokackiego, opisuję ciekawe przypadki, recenzuję książki, opowiadam o znaczeniu psychologii w wymierzaniu sprawiedliwości.

Tagi: prawo i psychologia, wymiar sprawiedliwości, psychologia sądowa, opiniowanie sądowe, wiarygodność zeznań świadków

Kategoria: Psychologia

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 29-12-2015 20:48

    Psychologia prawnika jest blogiem, którego tematyka oscyluje na granicy prawa i psychologii. Znajdziemy tam ciekawe artykuły poświęcone dylematom etycznym związanym ze świadczeniem pomocy prawnej, a także z funkcjonowaniem wymiaru sprawiedliwości w kraju.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Psychologika prawnika Psychologika prawnika to blog poświęcony prawu i psychologii. Jego tematyka skupia się wokół funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości oraz praktycznych dylematów wiążących... (Psychologia)
google 170 msn 0 yahoo 86

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman