Sklep z materiałami lakierniczymi - Kolorysta

Sklep z materiałami lakierniczymi - Kolorysta

Sklep z materiałami lakierniczymi - Kolorysta

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

4.0/5 (ocen: 8)Adres: http://www.kolorysta.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Motoryzacyjny sklep internetowy poświęcony sprzedaży asortymentu lakierniczego. W bazie sklepu znajdują się produkty lakiernicze do każdego rodzaju naprawy. Zakupić tu można szpachlówki wypełniające oraz wykańczające, materiały szlifierskie oraz narzędzia ścierne, podkłady wypełniające, a także antykorozyjne, materiały do polerowania na wysoki połysk, wyposażenie warsztatowe i przede wszystkim profesjonalne lakiery nawierzchniowe oraz lakiery bezbarwne. Produkty od najlepszych producentów reprezentujące nowoczesne technologie podnoszące wydajność i tempo pracy. Wysyłka expresowa do klientów i warsztatów lakierniczych.

Tagi: lakiery, samochodowe, szpachlówki, podkłady, rozcieńczalniki

Kategoria: Sklepy motoryzacyjne

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • eugeniusz eugeniusz - 05-02-2014 16:08

    Mamy środek zimy i o kolizję czy też stłuczkę nietrudno. Na aucie pojawią się wgniecienia i odpryski lakieru, ale jest na to rada: w internetowym sklepie z materiałami lakierniczymi doradzą nam jakie wybrać podkłady, szpachlówki i lakiery, a samochód będzie wyglądał znów jak nowy.

  • marsple marsple - 23-01-2014 17:11

    Lakiery samochodowe i wszelkie materiały polerskie zawsze kupuję w sklepie internetowym z lakierami kolorysta.pl - za każdym razem jak mam do naprawy jakieś zadrapanie na lakierze, czy w efekcie stłuczki jest coś do wypolerowania, to tam znajdę produkty w najlepszej cenie i z najszybszą wysyłką.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 209 msn 6 yahoo 54

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman