Demotywatory.pl

Demotywatory.pl

Demotywatory.pl

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

2.3/5 (ocen: 10)Adres: http://www.demotywatory.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Strona zawierająca zbiór demotywatorów, czyli obrazków z demotywującymi lub motywującymi podpisami. Użytkownicy mogą zgłaszać, oceniać i komentować obrazki. Demotywatory.pl – dowcipnie, ironicznie i prawdziwie o rzeczach niekoniecznie ważnych.

Tagi: demotywatory, demoty, śmieszne obrazki, rozrywka, humor

Kategoria: Humor

Ilość Best: 0

Komentarze (3)

  • anika anika - 14-10-2015 23:13

    Super strona, a zamieszczone na niej ilustracje opatrzone zabawnymi komentarzami wprawią w dobry humor nawet największych smutasów. Znaleźć tam można filmy czy gify dotyczące otaczającej nas czasami jakże absurdalnej rzeczywistości. Każdy może zadecydować, jaki komentarz znajdzie się w dziesiątce.

  • eugeniusz eugeniusz - 01-02-2014 22:58

    Witryna zawiera wiele śmiesznych zdjęć i obrazków z zabawnymi komentarzami, a niekiedy jest to gorzka prawda naszej rzeczywistości. Memy bardzo się rozpowszechniły w internecie. Możemy głosować na najlepsze.

  • mawielobob mawielobob - 10-12-2013 14:46

    Zabawne obrazki z podpisami w czarnej ramce opanowały internet i media społecznościowe. Demotywatory to już nie jest strona ze śmiesznymi obrazkami, to zjawisko społeczne ;-)!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 363 msn 10 yahoo 176

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman