Twój Plan Podróży - rozkład jazdy pociągów

Twój Plan Podróży - rozkład jazdy pociągów

Twój Plan Podróży - rozkład jazdy pociągów

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

2.4/5 (ocen: 29)Adres: http://rozklad-pkp.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Centrum obsługi pasażera, portal dla podróżnych - aktualne połączenia, przydatne informacje, ciekawe miejsca, informacje dla niepełnosprawnych, mobilny rozkład PKP, SMS, WAP, pociągi on line.

Tagi: pkp, rozkład jazdy, kolej, pociąg, połączenia, stacje, rozkład

Kategoria: Rozkłady jazdy

Ilość Best: 0

Komentarze (3)

  • anika anika - 04-09-2015 23:38

    Przydatna strona. W celu sprawniejszego zaplanowania podróży, można zawsze zapoznać się z aktualnym rozkładem jazdy pociągów. Nie jest to wcale skomplikowane. Dzięki wyszukiwarce możemy oszacować czas podróży. Wówczas nasza wyprawa będzie mniej stresująca i sprawi nam tym samym więcej przyjemności.

  • netdark netdark - 01-09-2015 19:01

    Na naszych ulicach jest coraz więcej samochodów, korki, stres... Nie każdemu jest po drodze jazda samochodem i przeważnie zostaje już tylko pociąg. Teraz dzięki "Wyszukiwarce połączeń kolejowych" sprawdzimy rozkład jazdy nie wychodząc z domu. Polecam wszystkim wybierającym się w podróż pociągiem!

  • marsple marsple - 10-02-2014 20:41

    Za każdym razem, kiedy wybieram się w podróż koleją (choć koleje nie tanieją - jak mawiał pewien żółw z wiersza) to zaglądam na stronę z rozkładem (nie bezpośrednio, bo za długi adres, ale przez główną stronę PKP). Niektórzy narzekają, że trzeba znać nazwy stacji, ale ja nie widzę w tym problemu.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 1570 msn 2 yahoo 134

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman