projektowanie elektroniki

projektowanie elektroniki

projektowanie elektroniki

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 3)Adres: http://www.solitech.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Jedną z głównych działalności gdańskiej firmy Solitech jest projektowanie elektroniki. Z przyjemnością możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami w tej dziedzinie. Jednym z nich jest fakt, że urządzenia przez nas zaprojektowane znajdują nabywców w Polsce jak i zagranicą. Naszą ofertę adresujemy do firm, instytucji jak i osób prywatnych. Możemy przeprowadzić cały przebieg produkcji, poczynając od koncepcji, a kończąc na końcowym urządzeniu. Ponadto oferujemy wykonie części projektu. Nasze prace składają się z następujących części: - dokładna analiza zlecania - projektowanie schematu ideowego - projektowanie płytki drukowanej - wykonanie i uruchomienie prototypu - testowanie prototypu i wprowadzenie poprawek - wykonanie dokumentacji produkcyjnej Naszym zleceniodawcom wykonującym u nas montaż elektroniki, możemy zaoferować również wykonanie projektu urządzeń za niewielką opłatą lub bezpłatnie.

Tagi: montaż smd, montaż elektroniki, płytki drukowane, obwody drukowane, produkcja elektroniki, montaż elektroniczny, smt, pcb, projektowanie elektroniki

Kategoria: Elektronika

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "projektowanie elektroniki". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 274 msn 0 yahoo 118

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman