Kosze na bieliznę

Kosze na bieliznę

Kosze na bieliznę

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 13)Adres: http://www.moon-pearl.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Wiklina - wiele lat temu, rynek niszowy, zauważana głównie na wsi, prowincji. Okazjonalnie spotykana w miastach, już od paru lat prąd ów ulega zmianie, wiklina wkracza na salony, stała się częścią naszego codziennego życia. Nurt tenże podyktowany jest ogólnoświatowym kroczeniem do ekologii. Ludzie rozpoczynają przywiązywać wagę do tego z czegoż jest wykonany towar oraz z którego kraju pochodzi. W połączeniu z przystępnością i stylowym wyglądem. Wiklina nienagannie wpasuje się w zapotrzebowanie rynku. Sprzedajemy kilkaset towarów, które z pewnością zadowolą każdego klienta. Każdy produkt w naszej ofercie wykonywany jest z i naturalnych materiałów, przez polskich chałupników.

Tagi: wiklina meble, wiklina sklep, kosze na bieliznę, Wiklina, kwietniki wiszące

Kategoria: Artykuły dla domu

Ilość Best: 14

Komentarze (2)

  • jasmin jasmin - 31-10-2015 18:10

    Super rozwiązanie. Taki kosz powinien znajdować się w każdym gospodarstwie domowym. Poza tym wyroby z wikliny to bardzo dobry pomysł na prezent i do na każdej osoby bez względu na wiek. Oprócz szerokiego zastosowania, na uwagę zasługuje ich piękny wygląd, który ozdobi każde wnętrze. Polecam. Warto.

  • mada mada - 06-02-2014 00:37

    Firma Moon Pearl oferuje kilkaset różnych towarów produkowanych z naturalnej wikliny przez polskich chałupników. Osoby planujące "wiklinowe zakupy" znajdą tu szeroki wybór produktów: od kufrów, mebli czy koszy na bieliznę, przez kosze, koszyczki - po drobne różności, także z malowanej wikliny.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 204 msn 2 yahoo 162

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman