Wiadomości z Gostynina - portal gostynin

Wiadomości z Gostynina - portal gostynin

Wiadomości z Gostynina - portal gostynin

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.8/5 (ocen: 25)Adres: http://www.terazgostynin.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Darmowe ogłoszenia - kupuj i sprzedawaj online w Gostyninie zupełnie za free. Największy w Powiecie Gostynińskim portal oferuje moduł darmowych ogłoszeń. Nie potrzebna jest również rejestracja. Ogłoszenie można dodać do kilku prostych kategorii w paru krokach.

Tagi: Gostynin, ogłoszenia, policja, powiat, szpital, termy

Kategoria: Informacje

Ilość Best: 23

Komentarze (19)

 • mawielobob mawielobob - 16-02-2015 11:53

  terazgostynin.pl to serwis internetowy, który zawiera zarówno mnóstwo aktualności z Gostynina, jak informacji o samym mieście. Dodatkową funkcjonalnością portalu są ogłoszenia, które można dodawać zupełnie za darmo. Jest to miejsce, w które każdy gostynianin zaglądać powinien często.

 • szymon1969 szymon1969 - 27-04-2014 10:38

  Ciekawy portal informacyjny, zawiera wiele ciekawych artykułów i posiada bardzo przyjazny dla użytkowników wygląd, przejrzysta.

 • szymon1969 szymon1969 - 06-04-2014 09:42

  Moim zdaniem trochę za dużo reklam i razi w oczy na głównej jaskrawo-czerwony napis artykuł sponsorowany. Natomiast wizualnie i jeżeli chodzi o budowę serwisu bardzo ok.Szukasz najnowszych wiadomości z Gostynina wejdź!

 • szymon1969 szymon1969 - 30-03-2014 18:42

  Ciekawy portal informacyjny, zawiera wiele ciekawych artykułów i posiada bardzo przyjazny dla użytkowników wygląd, przejrzysta.

 • szymon1969 szymon1969 - 19-03-2014 20:46

  Terazgostynin to portal informacyjny miasta Gostynin. To doskonałe rozwiązanie dla mieszkańców, gdzie mogą znaleźć wszelkie najświeższe informacje o wydarzeniach w swoich mieście, jak i ciekawy sposób na promocje miasta na cały świat poprzez internet. Oprócz bieżących informacji można znaleźć tam także kalendarz planowanych wydarzeń w mieście w bardzo sympatycznej, przejrzystej formie graficznego klasycznego dziennego kalendarza. Na portalu jest wiele informacyjnych artykułów tekstowych, ale portal ma także dział relacji wideo gdzie można obejrzeć filmiki z najciekawszych wydarzeń miasta. Jak przystało na formę portalu, zawiera on także miejsce na wszelkiego rodzaju reklamę i ogłoszeń lokalnych firm czy instytucji, ale także miejsce na ogłoszenia o pracę czy firm szukających pracowników. Portal generalnie w przystępnej szacie graficznej spełnia od A do Z wymogi lokalnego miejskiego centra informacyjnego.

 • szymon1969 szymon1969 - 16-03-2014 10:28

  Strona niezwykle przejrzysta. Znajdziesz tu newsy, opisy, sport, zdjęcia, wywiady i gorące aktualności z byłego miasta królewskiego i jego okolic,Przejrzysty i aktualny portal gminny. Ciekawe i rzeczowe informacje, które zainteresują z pewnością mieszkańców i przyjezdnych.

 • szymon1969 szymon1969 - 14-03-2014 20:31

  Nie wiem ile podatnicy Gostynia przeznaczyli pieniędzy na stronę terazgostyn.pl Jeśli ktoś mi powie że tamtejsze władze wydali na ten twór choćby złotówkę to już będę wiedział że na pewno wybierając spokojne miejsce do osiedlenia się na starość ominę Gostyń szerokim łukiem. Jedyne wytłumaczenie jest takie że jakiś szalony hobbysta zamieszkały na terytorium tego powiatu, w swoim szaleństwie postanowił stworzyć do dzieło. Jest to jednak naiwna i bardzo optymistyczna teoria bo naprawdę wydaje mi się że ktoś komuś za to zapłacił i na pewno PRZEPŁACIŁ! Strona jest paskudna atakuje reklamami i rozjeżdża się w niemal każdej przeglądarce. Odnoszę wrażenie że powstała we wczesnych latach 90. Dodatkowo informacje które można z niej uzyskać to jakieś nudziarstwo.

 • szymon1969 szymon1969 - 12-03-2014 20:25

  Portal Teraz Gostynin jest poświęcony życiu miasta Gostynin. Zawartość strony przypomina strukturą lokalną gazetę. Znajdziemy tam wszystkie aktualne wiadomości dotyczące lokalnej społeczności, dział ogłoszeń, kalendarz i fotorelacje z ważnych wydarzeń dotyczących miasta. Ciekawym pomysłem jest zakładka GostyninTV. Relacje video, które tam znajdujemy są bardzo dobrym sposobem na przekazywanie informacji. Portal oczywiście posiada dział z którego możemy skorzystać po zalogowaniu. Moja ocena Portalu Teraz Gostynin jest pozytywna, ponieważ spełnia on swoje informacyjne zadanie.

 • szymon1969 szymon1969 - 05-03-2014 22:29

  Strona bardzo fajna. Przejrzyste informacje pozwalają na szybki i łatwy dostęp do interesujących nas informacji. Można dowiedzieć się z niej interesujących nas informacji co dzieje się aktualnie w miejscowości. Bardzo dużo informacji o bieżących sprawach miasta. Szata graficzna przystępna dla czytelnika. Informacje przekazywane w rzetelny i prosty sposób. Polecam tę stronę.

 • szymon1969 szymon1969 - 04-03-2014 20:10

  Profesjonalnie i elegancko wykonana strona związana z Gostyniem. Znajdziemy na niej najnowsze informacje lokalne, ciekawostki z życia mieszkańców oraz fotorelacje z najważniejszych imprez. Strona w znaczącym stopniu wpływa na zacieśnianie więzi pomiędzy mieszkańcami Gostynia.

 • szymon1969 szymon1969 - 01-03-2014 18:52

  Strona obowiązkowa wręcz dla każdego mieszkaʼnca Gostynina. Strona informacyjna, na której możemy poczytać o wszystkich wydarzeniach miasta Gostynin. Ale to nie wszystko co znajdziemy w tym serwisie. Bez wiekszych trudności znajdziemy informacje z mijskiej oczyszczalni ścieków, która informuje o problemach powodowanych przez użytkowników, o bez myślności pozbywaia sie odpadów w miejscu ku temu nie przeznaczonym. Informacje o zmianach jakie wprowadza Urząd Skarbowy w Gostyninie. Notek informacyjnych jest o wiele wiecej, poczytamy o druzynach sportowych i ich osiągnięciach, o losach zwierzaków ze schroniska, repertuar teatru, kina, znajdziemy hormonogram pracy Urzędu Miasta Gostynin, a takze aktualna pogode. Nie pominięto rówież kroniki kryminalnej z tegoz rejonu. Przemiłe zdjecia nowo narodzonych dzieciaczków w Gostyninie. A dla tych z duza iloscia czasu oferty pracy. Cala strona utrzymana w tematyce informacynej tak aby uzytkownik mog zachłysnć się wiedzą na temat swojego miasta. Przez to troche nadziubdziana, ogrom informacji na jednej stronie lekko przytłacza i powoduje i z wiele z newsów zwyczajnie umyka w tłoku. Tresc merytoryczna oczywoście barzo dobra i nie mam jej nic do zarzucenia.

 • eugeniusz eugeniusz - 23-02-2014 17:07

  Portal terazgostynin.pl prezentuje najświeższe wiadomości z miasta Gostynin i jego okolic, można powiedzieć że jest to taki biuletyn informacyjny. Witryna pośredniczy między osobami szukającymi pracy i pracodawcami z tego regionu. Warto skorzystać z działu ogłoszeń aby coś szybko sprzedać lub kupić.

 • szymon0501 szymon0501 - 23-02-2014 11:56

  Jeden z podstawowych portali dla mieszkańców Gostynina lub jego okolic. Jeśli mieszkasz właśnie w Gostyninie ten portal obowiązkowo powinien powędrować to twojej listy ulubionych. Najświeższe informacje, fotorelacje, kalendarz imprez i wydarzeń to tylko część tej bogatej witryny. Dodatkowo dział ogłoszeń gdzie szybko i sprawnie sprzedaż już niepotrzebne Ci rzeczy lub znajdziesz nową pracę. Teraz Gostynin to nie tylko wiadomości z okręgu to również podstawowe źródło informacji na temat najbliższych wydarzeń.

 • szymon1969 szymon1969 - 18-02-2014 07:38

  Super strona, najszybciej rozwijający się portal związany z miastem Gostynin. Same najnowsze, aktualne wydarzenia. Mimo iż terazgostynin.pl jest stosunkowo młodym portalem to jest najciekawszym i najbardziej wartościowym pod względem merytorycznym. Strona wykonana estetycznie z dobrym układem treści. Zawiera aktualne ogłoszenia, zwłaszcza ogłoszenia dotyczące ofert pracy. Zawiera też prowadzoną w bardzo skrupulatny kronikę policyjna. Stronę gorąco polecam mieszkańcom miasta Gostynina, oraz sympatyka jak i osobą które się wybierają go Gostynina.

 • szymon1969 szymon1969 - 17-02-2014 07:28

  Wiadomości Gostynin - Ogłoszenia, Praca, rozkład PKS i PKP, Sport. Można powiedzieć że to biuletyn informacyjny miasta Gostynin. Znajdziemy tam wiadomości z regionu, lokalne informacje, nowinki ze świata sportu oczywiście lokalnego. Dowiesz się też gdzie iść potańczyć, gdzie najtaniej kupić, zjeść.

 • szymon1969 szymon1969 - 13-02-2014 22:35

  Wiadomości Gostynin - Ogłoszenia, Praca, rozkład PKS i PKP, Sport. Można powiedzieć że to biuletyn informacyjny miasta Gostynin. Znajdziemy tam wiadomości z regionu, lokalne informacje, nowinki ze świata sportu oczywiście lokalnego. Dowiesz się też gdzie iść potańczyć, gdzie najtaniej kupić, zjeść. Gdzie organizowane są miejskie imprezy integracyjne. Na dostępnym forum mieszkańcy wymienia się informacjami i lokalnymi plotkami. A na końcu znajdziemy katalog firm z Gostynina, pogrupowany tematycznie na kategorie. Fajna sprawa szkoda że mało rozbudowany. Minusy to wielgachne reklamy które sprawiają że musimy zjechać na sam dół strony aby cokolwiek przeczytać. Kolorystyki i grafiki brak, ale tu nie bardzo jest wymagana - reklamy i tak zamigają każde tło, więc może lepiej że jest biało. Prosty, łatwy w obsłudze interfejs użytkownika.

 • szymon1969 szymon1969 - 01-02-2014 22:13

  warto wejść na tą stronkę całkiem ciekawe rzeczy na temat Gostynina

 • eugeniusz eugeniusz - 26-01-2014 11:04

  Portal terazGostynin.pl to szeroko rozbudowana witryna prezentująca wszelkiego typu informacje m.in. oferty pracy z miasta Gostynin. Na stronie zobaczymy foto i wideorelacje z imprez typu sylwester, a obecnie studniówki. Z kalendarza dowiemy się o planowanych nadchodzących wydarzeniach.

 • keraj89 keraj89 - 15-10-2013 11:45

  Teraz Gostynin portal z wiadomościami gostynińskimi oraz ogłoszeniami takimi jak praca, rozrywka, noclegi, nieruchomości, wykaz aptek, rozkład jazdy PKS itp.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 796 msn 18 yahoo 220

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman