Sprzęt weterynaryjny

Sprzęt weterynaryjny

Sprzęt weterynaryjny

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 6)Adres: http://www.grupamedyczna.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Lekarze zajmujący się leczeniem zwierząt, którzy planują zakupić sprzęt weterynaryjny, powinni zapoznać się z ofertą Grupy Medycznej. W palecie artykułów mieści się zarówno monitor pacjenta, jak także mikroskop binokularowy. Ponadto prezentowane są rewelacyjne aparaty diagnostyczne dla potrzeb medyków o rozmaitych specjalnościach. Specjalistyczna radiografia cyfrowa ułatwia minimalizację szkodliwego wpływu promieniowania. Aparaty USG to urządzenia, dzięki którym można wykryć patologiczne zmiany. Na stronie opisano konstrukcję jaką mają aparaty USG oraz różne rodzaje badań.

Tagi: weterynaryjny, SonoSite, medyczna, USG, EKG, monitor pacjenta, kardiomonitor, sprzęt, aparatura, kardiotokograf

Kategoria: Medycyna naturalna

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 11:29

    Serwis internetowy www.grupamedyczna.pl jest poświęcony tematyce weterynarii. Znajdziemy tam informacje o sprzęcie medycznym, za pomocą którego weterynarze wykonują zabiegi, badania i leczą zwierzęta, w tym między innymi aparaty do wykonywania radiografii cyfrowej i USG.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • PCLab Serwis o tematyce komputerowej. Na stronie aktualności ze świata IT, forum dyskusyjne, artykuły, testy porównawcze sprzętu komputerowego.... (Sprzęt komputerowy)
  • Fotografia, wideo i testy sprzętu - Swiatobrazu.pl Internetowy Dziennik o Fotografii i Wideo www.SwiatObrazu.pl to źródło informacji o technice fotografii i wideo, o sprzęcie najbardziej znanych i... (Fotografia)
  • PC World Informacje, testy, porady, recenzje, opinie. Zobacz najświeższe informacje ze świata komputerów, zapisz się na darmowe newslettery, korzystaj z forum PC... (Sprzęt komputerowy)
  • Opieka medyczna W dzisiejszych czasach ludziom zależy na tym, aby mieć swobodny dostęp do wszystkich lekarzy. Wymarzonym rozwiązaniem jest w tym wypadku... (Gabinety lekarskie)
  • Rękawice bokserskie Bardzo uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego Victoria sport, który przedstawiony jest na naszej stronie internetowej. W danym... (Sklepy sportowe)
google 222 msn 0 yahoo 58

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman