Facebook

Facebook

Facebook

Ocena BestKatalog: świetna strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 4)Adres: http://www.facebook.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Facebook to serwis społecznościowy, który pozwala Ci kontaktować się ze znajomymi z Twojej pracy, szkoły i nie tylko. Dzięki niemu można być w kontakcie ze znajomymi, zamieszczać nieograniczoną liczbę zdjęć, linków czy filmów, a także lepiej poznawać spotykane osoby.

Tagi: facebook, portal społecznościowy, przyjaciele, kontakty, lubię to, znajomi

Kategoria: Społeczeństwo

Ilość Best: 0

Komentarze (3)

 • kivak kivak - 22-09-2015 21:52

  Chyba jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie stron społecznościowych. Znają ją niemal wszyscy, dzieci i starsi użytkownicy internetu. Niektórzy mówią: " nie ma Ciebie na Facebooku - nie ma Cie w ogóle" :) Generalnie polecam dla zainteresowanych tego typu serwisam.

 • mawielobob mawielobob - 08-10-2013 11:18

  Dzisiaj trudno już sobie wyobrazić życie bez Facebooka :-). Ten najpopularniejszy portal społecznościowy to miejsce wspaniałej rozrywki, możliwość kontaktowania się ze znajomymi oraz doskonałe narzędzie do pracy.

 • keraj89 keraj89 - 07-10-2013 11:28

  Facebook daje mi szansę poznawania ludzi i kontaktowania się z dowolnego miejsca na ziemi. Dzięki możliwości zarządzania swoim profilem na tablicy ukazują się wiadomości według moich upodobań. Facebook na bieżąco informuje mnie o tym co dla mnie ważne.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Nasza Klasa Serwis społecznościowy nk.pl umożliwia kontakt z przyjaciółmi i znajomymi online. Dostępne narzędzia to między innymi: poczta, mikroblog, grupy zainteresowań, forum,... (Społeczeństwo)
 • BLIP - Bardzo Lubię Informować Przyjaciół BLIP.PL jest najpopularniejszym w Polsce serwisem mikroblogowym, który pozwala na publikowanie wiadomości o długości do 160 znaków, wzbogacanych o zdjęcia,... (Blogi)
 • Fundacja Nasza Ziemia Fundacja Nasza Ziemia jest organizacją pozarządową, założoną w 1994 roku przez Mirę Stanisławską-Meysztowicz. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując... (Ochrona środowiska)
 • Wizerunek w Internecie Misją FANFAR Studio PR jest kreowanie wysoce skutecznych strategii komunikacyjnych dla firm czy troska o ich korzystny wizerunek w Internecie.... (Marketing i reklama)
 • Urban Terror Polska Portal polskiej społeczności Urban Terror. Urban Terror to darmowa gra FPS, stawiająca na realizm i dynamiczną rozgrywkę. Gracz ma do... (Gry)
google 203 msn 0 yahoo 160

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman