Łupek dachowy

Łupek dachowy

Łupek dachowy

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.stone-group.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Prezentowane cegły ręcznie formowane stanowią doskonały materiał na wykończenie wewnętrznych i zewnętrznych elewacji budynków jednorodzinnych, biurowych czy użyteczności publicznej. Dzięki zastosowanym materiałom i technologii pozwalającym na uzyskanie materiału pozbawionego mechanicznej powtarzalności spotykanej przy cegłach klinkierowych, potrafią one nadać budynkom charakteru i oryginalności. Doskonale sprawdzają się jako materiał na kominki, ogrodzenia jak również do tak zwanej małej architektury.

Tagi: łupek dachowy, cegły ręcznie formowane, elewacje kamienne, elewacje z kamienia, cegły elewacyjne, kamienie podłogowe, kamień podłogowy

Kategoria: Materiały budowlane

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Łupek dachowy". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Łupek Jesteśmy firmą zajmującą się dekarstwem łupkowym, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, służymy fachowym doradztwem. W swojej ofercie mamy również materiały... (Budownictwo)
  • Elewacja domu Kamieniarka jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy ogrodzenia z kamienia, elewacje z kamienia, kominki z kamienia, grille z kamienia, murki... (Usługi budowlane)
  • Kurtyny przeciwpożarowe / wyłaz dachowy Wszelkie budowle, jak i nieruchomości, z jakich obecnie korzystamy, muszą być właściwie zabezpieczone. Jesteśmy w stanie postarać się z nich... (Klimatyzacja i wentylacja)
google 222 msn 0 yahoo 70

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman