Serwer dedykowany

Serwer dedykowany

Serwer dedykowany

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.serwerydlaciebie.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Profesjonalne serwery dedykowane. Dobre podłączenie jest niezbędne do prawidłowej pracy serwera. Z siecią ponad 110 GBitów jesteś na dobrej stronie h4y.eu. Mimo że h4y.eu - Firma Host1 wyróżniają się bardzo atrakcyjną ceną, możesz oczekiwać także wysokiej jakości i dostępności. I to właśnie otrzymasz! Kto by chciał zapłacić choćby niewielką cenę, kiedy na Twoją obecność w internecie czekają tylko problemy z dostępem, a Twój serwer gier ma całkowicie nieakceptowalne czasy dostępu ping? Aby z góry wykluczyć takie braki czy też problemy, każdy nasz serwer dysponuje Switchportem 100 megabit, dzięki któremu można się bezpośrednio podłączyć do naszej szybkiej europejskiej gigabitowej sieci.Dzięki temu zapewniamy wysokiej jakości usługi i gwarantujemy dostępność łącza w minimum 99%! Czasy pingu są naprawdę świetne, co może być również wykorzystane przy serwerach gier

Tagi: serwery dedykowane, serwery wirtualne, serwery ssd, serwer dedykowany, serwer wirtulany

Kategoria: Internet i komputery

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 24-12-2015 20:40

    Na stronie serwerydlaciebie.pl można otrzymać dobrej jakości serwer dedykowany. Przedsiębiorstwo Host1 działa profesjonalnie i oferuje dogodne ceny oraz bardzo dobrą dostępność. Serwery oferowane przez Host 1 dysponują Switchportem 100 MB. Informacje o marce i jej serwerach są dostępne na stronie.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • rejestracja domen, serwery i Strony WWW - nazwa.pl Domeny, serwery, strony www oraz profesjonalny hosting w nazwa.pl. Teraz w promocji możesz mieć atrakcyjny adres www, serwer i stronę... (Rejestracja domen)
  • Transport dedykowany dla przemysłu Jesteśmy nowoczesną i rzetelną firmą z wieloletnim doświadczeniem wykonywania usług w zakresie transportu dedykowanego. Z sukcesem działamy na rynku od... (Transport i logistyka)
  • HouseHosting.pl Firma Clpik-studio prowadzi działalność od 2007 roku.Oferuje klientom prywatnym oraz biznesowym fachowe usługi w zakresie hostingu. Przedsiębiorstwo zapewnia w usłudze... (Hosting)
  • Serwer www Serwer www Co to jest i do czego ma to służyć? Serwer stron www to nic innego jak udostępnienie zasobów... (Hosting)
  • Serwerownia Specjalnością przedsiębiorstwa S-NET Sp. z o.o. jest oferowanie kompleksowych świadczeń telekomunikacyjnych. Nasza siedziba mieści się w Krakowie. Oferujemy stabilne i... (Dostawcy internetu)
google 354 msn 0 yahoo 118

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman