fotografia na porcelanie

fotografia na porcelanie

fotografia na porcelanie

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.fotoceramika.co (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: BETIMO Fotoceramika to dynamicznie rozwijająca się firma, która wykonuje zdjęcia na porcelanie. Nasze zdjęcia na ceramice wytwarzamy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu są najwyższej jakości. Dzięki wykwalifikowanej kadrze mają Państwo pewność, że podejmując z nami współpracę, otrzymujecie usługę na najwyższym poziomie. W naszej ofercie można znaleźć zdjęcia kolorowe, czarno-białe, kolorowane oraz w odcieniu sepii. Fotoceramika wypalana jest w bardzo wysokiej temperaturze na najlepszej jakości porcelanie, co gwarantuje świetną jakość i trwałość oraz odwzorowanie kolorystyczne. Wszystkie nasze zdjęcia posiadają wieczystą gwarancję i są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Prosimy pamiętać, że mimo tego, iż zdjęcia poddawane są obróbce cyfrowej, to słabej jakości fotografie wyjściowe ograniczą jakość produktu finalnego.

Tagi: fotoceramika, fotoporcelana, zdjęcia na porcelanie, zdjęcia nagrobkowe, zdjęcia na ceramice, fotografia na porcelanie, fotografia nagrobkowa

Kategoria: Usługi fotograficzne

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "fotografia na porcelanie". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 436 msn 0 yahoo 102

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman