Kursy wizażu

Kursy wizażu

Kursy wizażu

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

2.3/5 (ocen: 3)Adres: http://www.wizazkosmetyka.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Anna Piwowarczyk, dyplomowana wizażystka oferuje naukę makijażu, szkolenia z wizażu, profesjonalny makijaż ślubny i do sesji zdjęciowych. Profesjonalna analiza kolorystyczna i stylizacja sylwetki. Na co dzień pomagam kobietom w nauce makijażu oraz doborze indywidualnej palety barw. Doradzam jak najskuteczniej powinny eksponować atuty urody i sylwetki. Dzięki mojej pracy czują się wyjątkowo i są bardziej pewne siebie. Wykonuję makijaże do ślubów, sesji fotograficznych i na inne imprezy okolicznościowe. Zawsze dążę do tego, aby make-up współgrał ze stylem panny młodej, jej temperamentem i osobowością. Komfort psychiczny jak i pewność co do idealnie dobranego makijażu są w tym dniu niezwykle ważne. Prowadzę kursy i szkolenia dla przyszłych wizażystów. Uczę technik makijażu, kolorystyki i kreowania wizerunku w kilku szkołach. Współpracuję z Institute of Image Management® uczestnicząc w różnych projektach dotyczących zarządzania wizerunkiem.

Tagi: wizażystka, Warszawa, kosmetyczka, kursy z kosmetyki, makijaż

Kategoria: Uroda

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 17:36

    Jeżeli masz problem podczas wykonywania codziennego makijażu i poprawianie make-upu zajmuje ci dłużej niż jego wykonywanie, zajrzyj na tę stronę. Znajdziesz tam szereg wskazówek dotyczących tego, jak prawidłowo wykonać makijaż, a także jak dobierać kosmetyki.

  • anika anika - 05-09-2015 12:43

    Strona bardzo przydatna i to dla wszystkich. To dzięki niej możemy poznać tajniki prawidłowo wykonanego makijażu. Przecież dobór koloru podkładu czy różu nie może być przypadkowy. Wpływa na niego wiele czynników. Źle dobrane kosmetyki do makijażu to nic gorszego. Uczmy się zatem od profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 252 msn 0 yahoo 126

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman