Onkolog Nowy Sącz

Onkolog Nowy Sącz

Onkolog Nowy Sącz

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 3)Adres: http://www.all-medica.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Poradnia medyczna powołana dla ludzi z Nowego Sącza, którzy pragną leczyć bez długich kolejek u wyjątkowych specjalistów. Poradnia All Medica to nowoczesny sprzęt medyczny, na którym możną realizować zaawansowane zabiegi. Inwestujemy w lekarzy i sprzęt, dostosowując All Medice do potrzeb pacjentów i dzisiejszych norm. Każdy pacjent może zarezerwować wizytę u laryngologa, chirurgia dermatologa, onkologa, praktycznie do każdego fachowcy. Lekarze pracujący w All Medice to specjaliści z paroletnim stażem, którzy stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności.

Tagi: Nowy Sącz, zdrowie, w nowym sączu, onkolog

Kategoria: Gabinety lekarskie

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 16:21

    Strona internetowa www.all-medica.com.pl jest wizytówką online poradni All Medica działającej w Nowym Sączu. Prywatna praktyka oferuje szereg usług medycznych. Nowoczesny gabinet dysponuje innowacyjną aparaturą i świadczy usługi medyczne na europejskim poziomie.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Dobry Dietetyk Dobry Dietetyk - to sieć poradni dietetycznych skupiająca najlepszych specjalistów z branży. Obecnie działamy na terenie Polski w ponad 100... (Poradniki medyczne)
  • FIT.PL - portal fitness Portal promujący zdrowy tryb życia. fitness, wellness, kulturystyka, diety, odchudzanie.... (Zdrowie i uroda)
  • biomedical.pl Naukowo-medyczny portal edukacyjno-informacyjny. Artykuły i aktualności medyczne: zdrowie kobiet i mężczyzn. Choroby, ciąża, dziecko i antykoncepcja. Informacje na temat diety.... (Poradniki medyczne)
  • Senior.pl - aktywni w każdym wieku Pierwszy polski serwis dla seniorów. Informacje i artykuły z działów zdrowie, praca, edukacja, wakacje, pasje, rodzina, opieka, liczne porady oraz... (Społeczeństwo)
  • Dbam o Zdrowie Portal Dbam o Zdrowie www.doz.pl to największy i najnowocześniejszy polski portal o zdrowiu, który łączy fachową wiedzę o profilaktyce zdrowotnej... (Apteki internetowe)
google 560 msn 0 yahoo 110

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman