Wkładki dla biegaczy

Wkładki dla biegaczy

Wkładki dla biegaczy

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.formthotics.waw.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych wkładek termoplastycznych FORMTHOTICS dostosowanych indywidualnie pod Twoje stopy. Ludzka stopa zbudowana jest z 26 małych kości i wykonuje średnio 2 tysiące kroków na dystansie 1 km. Każdy kolejny krok, to obciążenie równoważne 3 do 4 razy wagi naszego ciała (człowiek o wadze 75 kg obciąża stopę schodząc po schodach ciężarem około 4 x 75 kg = 300 kg, a niestety podlegamy takim samym prawom fizyki, jak wszystko co znajduje się w polu grawitacji kuli ziemskiej. Nasze ciało przez lata ewolucji przystosowało się do osiowego obciążania i unikania wszelkich sił skośnych. Niestety nasz układ kostno - stawowy poddajemy trudnemu codziennemu testowi szybkiej adaptacji do nie osiowych obciążeń

Tagi: wkładki ortopedyczne, Warszawa, wkładki ortopedyczne dla dzieci, wkładki formthotics

Kategoria: Uroda

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 17:37

    Na stronie internetowej znajdziemy szereg ważnych informacji na temat wkładek ortopedycznych, w tym także wkładek dla dzieci i dla sportowców. Witryna pełni rolę wizytówki, przedsiębiorstwa, które zajmuje się produkcją profesjonalnych wkładek termoplastycznych.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 320 msn 0 yahoo 122

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman