LOL - śmieszne obrazki i dowcipy

LOL - śmieszne obrazki i dowcipy

LOL - śmieszne obrazki i dowcipy

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.5/5 (ocen: 4)Adres: http://www.lol.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Serwis rozrywkowy LOL to jeden z największych zbiorów śmiesznych obrazków i zdjęć oraz najnowszych i najzabawniejszych dowcipów i kawałów. Strona jest codziennie i na bieżąco aktualizowana. Co godzinę pojawia się nowy wpis ze śmiesznym obrazkiem bądź dowcipem. LOL to przede wszystkim ogromny zbiór dobrze wyselekcjonowanych materiałów które was rozśmieszą doprowadzając do łez. Z nami na pewno nie będziesz się nudził i oglądał ciągle powielanych przez inne strony materiałów. Tylko unikalne zdjęcia i kawały. Bo w LOLU nie ilość, a przede wszystkim jakość odgrywa główną rolę przy aktualizacjach.

Tagi: lol, śmieszne obrazki, dowcipy, gry online, humor

Kategoria: Humor

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "LOL - śmieszne obrazki i dowcipy". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Demotywatory.pl Strona zawierająca zbiór demotywatorów, czyli obrazków z demotywującymi lub motywującymi podpisami. Użytkownicy mogą zgłaszać, oceniać i komentować obrazki. Demotywatory.pl –... (Humor)
  • Plemiona Plemiona to przeglądarkowa gra online, z akcją osadzoną w średniowieczu. Gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i... (Gry)
  • Joe Monster.org - Probably The Best Page In The Universe Niecodziennik Satyryczno Prowokujący. Humor ekskluzywny. Ponad 81 000 mocnych fotek, 18 000 gorących filmików i gier, setki fajnych ludzi. Uwaga!... (Humor)
  • Wykop Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi... (Rozrywka)
  • bash.org.pl: śmieszne cytaty Głównym celem serwisu jest publikowanie zabawnych cytatów z IRC. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby przysyłać śmieszne rozmowy z... (Humor)
google 338 msn 0 yahoo 120

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman