Menelgame - Warszawa

Menelgame - Warszawa

Menelgame - Warszawa

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.5/5 (ocen: 4)Adres: http://www.menelgame.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Menelgame jest grą przeglądarkową. Gracz zaczyna jako zwykły bezdomny. Jego celem jest zebranie jak największej sumy pieniędzy i przeprowadzenie się do pałacu. Pieniądze można zarabiać np. zbierając puszki, grając ma instrumencie, żebrząc, czy tworząc gangi. Gracz może wybrać też dzielnicę, w której będzie mieszkał.

Tagi: gra, online, menel, Warszawa

Kategoria: Gry

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • eugeniusz eugeniusz - 16-02-2014 11:12

    Chcesz poznać życie bezdomnego w Warszawie to zgraj w Menelgame. Ta gra to nie tylko świetna rozrywka, ale też uczy w jak sposób przeżyć w wielkim mieście bez dachu nad głową i bez pracy. Chociaż żebrzących przeważnie na alkohol nie pochwalam.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Plemiona Plemiona to przeglądarkowa gra online, z akcją osadzoną w średniowieczu. Gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i... (Gry)
  • MiastoGier.pl - Wirtualna stolica gier MiastoGier.pl to najlepsze źródło informacji na temat interesującej cię gry. To strona dla wszystkich miłośników gier. Każdego dnia nowe informacje,... (Gry)
  • Kurnik - gry online Kurnik to gry i turnieje online; gry planszowe, karciane i inne. Graj online z innymi osobami, za darmo, bez pobierania.... (Gry)
  • Agito.pl - sklep internetowy Jeden z największych w Polsce hipermarketów internetowych. Oferuje ponad 50 tysięcy produktów w dziesięciu działach. Na stronie można znaleźć szeroką... (Sklepy komputerowe)
  • IDG.pl - Technologia Największy portal o tematyce IT. Najważniejsze informacje z zakresu informatyki i elektroniki użytkowej. Testy sprzętu, recenzje programów. Obszerny dział Download... (Internet i komputery)
google 303 msn 2 yahoo 148

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman