Porada wróżki

Porada wróżki

Porada wróżki

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 3)Adres: http://www.ezoporada.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Ezoteryka to dziedzina naszego życia tak samo ważna jak wszystkie inne. Prędzej czy później każdy z nas przeżywa kontakt z tą magiczną dziedziną nie zdając sobie sprawy z tego, iż w każdym z nas jest magia. Wykorzystujemy ją albo nie. Jeżeli nie, to oczywiste jest, że zwracamy się do specjalistów - ludzi, którzy posiedli dar korzystania z tej magii i są gotowi służyć pomocą każdemu kto tylko zwróci się do nich z taką potrzebą. Przeważnie przygoda z ezoteryką czyli magią kart, kamieni, run, świec czy wahadełka zaczyna się wtedy, gdy nasze codzienne życie i jego problemy zaczynają nas przerastać i nie dajemy sobie rady, kiedy racjonalne tłumaczenia naszych bliskich czy przyjaciół nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Zastanawiamy się wówczas czy akurat nam się tak musiało zdarzyć i dlaczego właśnie nam… Właśnie w takich sytuacjach ta, tak bardzo tajemna wiedza jaką posiadają doradcy ezoteryczni podpowie nam rozwiązania i uspokoi nasze skołatane dusze i serca.

Tagi: porada wróżki, karty tarota wróżby, wróżenie z kart tarota, rozmowa z wróżką

Kategoria: Astrologia i wróżby

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • anika anika - 05-09-2015 13:39

    Magia a może lepiej energia jest rzeczywiście w każdym z nas i często bywa on stłumiona przez otaczającą nas negatywną aurę. Podupadamy wówczas na zdrowiu, psują się nasze relacje z innymi ludźmi to znak, ze przepływ energii został zaburzony. Warto wtedy zaufać ezoteryce (nie mylić z wróżbami!)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 326 msn 0 yahoo 128

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman