Wikipedia, wolna encyklopedia

Wikipedia, wolna encyklopedia

Wikipedia, wolna encyklopedia

Ocena BestKatalog: rewelacyjna strona

Ocena użytkowników:

2.5/5 (ocen: 11)Adres: http://www.pl.wikipedia.org (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Wikipedia to wielojęzyczny projekt internetowej encyklopedii open content. Zawartość Wikipedii jest wolna, co oznacza nie tylko, że jest bezpłatna, lecz także, że jej treść może być dowolnie kopiowana i modyfikowana przez każdego.

Tagi: encyklopedia, wiki, wikipedia, nauka

Kategoria: Nauka i edukacja

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

 • internauta93 internauta93 - 29-12-2015 20:05

  Nawet jak ktoś uważa, że na Wikipedii nie ma wiarygodnych informacji, nie oznacza, że z niej nie korzysta. Wikipedia jest najbardziej rozbudowaną skarbnicą wiedzy z różnych dziedzin prezentowanej w wielu językach. Jakość treści z roku na rok jest coraz lepsza.

 • anika anika - 22-09-2015 19:45

  "Wynalazek" na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Jeśli czegoś nie wiesz, skorzystaj po prostu z wikipedii. To bardzo przydatna internetowa encyklopedia, w której znajdzie nieomal wszystko i to w dodatku w różnych wersjach językowych. Czegoś takiego nie oferuje żaden leksykon. Warto skorzystać!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Wirtualna Polska Pierwszy horyzontalny portal internetowy w Polsce. Skuteczne medium reklamowe. Bogactwo serwisów informacyjnych i finansowych. Centrum wyszukiwania, komunikacji i rozrywki: wiadomości,... (Portale internetowe)
 • 4programmers.net Programowanie w językach Java, C#, PHP, Delphi. Oferujemy kilkutysięczną bazę artykułów, porad oraz 0.5 mln. postów na forum. Nauka programowania... (Internet i komputery)
 • Kopalnia Wiedzy Najświeższe informacje naukowe i techniczne. Najnowsze osiągnięcia, najważniejsze odkrycia, wynalazki, które zmieniają świat.... (Technika)
 • Dbam o Zdrowie Portal Dbam o Zdrowie www.doz.pl to największy i najnowocześniejszy polski portal o zdrowiu, który łączy fachową wiedzę o profilaktyce zdrowotnej... (Apteki internetowe)
 • Katalog stron - wikilinks Dodaj ciekawą stronę do katalogu Wikilinks bez żadnych opłat. Nasz katalog stron posiada wiele kategorii, wśród których każdy znajdzie coś... (Katalogi stron)
google 388 msn 0 yahoo 160

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman