regulatory temperatury

regulatory temperatury

regulatory temperatury

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.5/5 (ocen: 2)Adres: http://www.czaki.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Firma CZAKI THERMO-PRODUCT rozpoczęła działalność w 1978 roku uruchamiając produkcję przenośnych mierników temperatury oraz przemysłowych czujników temperatury. Podstawą rozwoju były własne opracowania konstrukcyjne wyrobów. W roku 1988 firma CZAKI THERMO-PRODUCT przeniosła się do nowej, siedziby w Raszynie, która w 1992 roku została rozbudowana o nowe pomieszczenia produkcyjne, magazynowe i socjalne. Na wyposażenie firmy zakupiono szereg nowoczesnych urządzeń technicznych i technologicznych w tym między innymi urządzenia do mikrospawania laserowego i mikroplazmowego oraz linie automatycznego montażu podzespołów elektronicznych w technologii montażu powierzchniowego. Wydział obróbki mechanicznej został wyposażony w nowoczesne sterowane numerycznie maszyny do obróbki skrawaniem. Laboratorium pomiarowe wyposażono w wysokiej klasy sprzęt kontrolno-pomiarowy i kalibracyjny.

Tagi: przetworniki temperatury, regulatory temperatury

Kategoria: Akcesoria przemysłowe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "regulatory temperatury". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Regulatory temperatury Firma ACSE jest producentem aparatury pomiarowo-kontrolnej wykorzystywanej w wielu gałęziach przemysłu. Oferuje między innymi czujniki temperatury oraz regulatory temperatury. Po... (Akcesoria przemysłowe)
google 114 msn 0 yahoo 104

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman