Papier do decoupage

Papier do decoupage

Papier do decoupage

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 4)Adres: http://www.artdecu.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: W sklepie oferujemy wachlarz artykułów dla artystów plastyków i hobbystów zainteresowanych techniką zdobienia przedmiotów zwaną decoupage. Znajdziesz tutaj serwetki zwykłe, serwetki ryżowe, papier klasyczny i papier ryżowy, kleje do decoupage, lakiery, bejce i werniksy. Nie braknie preparatów do spękań (crackle), preparatów postarzających i preparatów do efektów specjalnych. Są również materiały i narzędzia do decoupage 3D. W osobnym dziale prezentowane są przedmioty do zdobienia (decorabilia) ze styropianu, szkła, MDF i drewna. Oferowane przez nas artykuły są produkowane przez znane firmy takie jak: Stamperia, Calambour, Renkalik, Heritage, Arte, Penta, Botte, Decomania, Craft i inne..

Tagi: serwetki do decoupage, preparaty do decoupage, papier do decoupage

Kategoria: Sklepy wielobranżowe

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • mada mada - 25-11-2013 22:34

    Wszystko, co potrzebujesz do zdobienia przedmiotów metodą decoupage kupisz w sklepie www.artdecu.pl. Sklep posiada naprawdę duży wybór pięknych serwetek i papierów do decoupage oraz wszelkich materiałów i narzędzi produkowanych przez znane w branży firmy. Jeśli trafisz na DDD -nie płacisz za dostawę

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 156 msn 0 yahoo 54

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman