Chomikuj.pl

Chomikuj.pl

Chomikuj.pl

Ocena BestKatalog: świetna strona

Ocena użytkowników:

2.7/5 (ocen: 3)Adres: http://www.chomikuj.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Chomik to Twój przyjazny dysk internetowy. Przechowuj na nim za darmo i bez ograniczeń wszystkie potrzebne Ci pliki. Twoje zdjęcia, filmy, dokumenty, inne materiały - dostępne zawsze i wszędzie. Pliki możesz przechowywać tylko dla siebie bądź też dzielić się nimi ze wszystkimi lub z wybranymi osobami. Możesz także przeglądać spiżarnie innych chomików, aby zobaczyć, co ciekawego udostępniają.

Tagi: chomik, udostępnić, e-dysk, upload, pliki, dysk internetowy, edysk, udostępnianie, wrzucić, zamieścić, załadować, plik, wrzucanie, umieszczanie

Kategoria: Internet i komputery

Ilość Best: 0

Komentarze (3)

  • internauta93 internauta93 - 24-12-2015 20:22

    Chomikuj.pl jest internetowym dyskiem służącym do przechowywania danych o różnym charakterze i wielkości. Chomikuj.pl jest atrakcyjną alternatywą dla dysku Google i OneDrive. Obecnie omawiany portal jest także atrakcyjną bazą danych dla osób poszukujących różnych plików.

  • kivak kivak - 31-08-2015 20:44

    Serwis chomikuj.pl - to chyba obecnie najpopularniejsza platforma w polsce do przechowywania i dzielenia się z milionami innych użytkowników różnego rodzajami plikami elektronicznymi. Jeśli czegoś szukasz, niestety nigdzie nie możesz znaleźć - z pewnością znajdziesz to tutaj ;) Zdecydowanie polecam!

  • mayochinka mayochinka - 08-11-2013 15:49

    z Chomikiem żadna zima mi nie groźna :-)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 222 msn 0 yahoo 132

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman