Tworzenie aplikacji android

Tworzenie aplikacji android

Tworzenie aplikacji android

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

4.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.yarmobile.com (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Tworzymy aplikacje mobilne na zamówienie. Specjalizujemy się w platformie Android. Firma YarMobile powstała w 2009 roku, a od połowy 2010 specjalizuje się w tworzeniu aplikacji Android, głównie - na zamówienie. Mogę śmiało powiedzieć, że zaczynałem od doświadczeń informatycznych zdobytych wcześniej, pasji, wiary, m.in. w przyszłość rozwiązań mobilnych... oraz ciężkiej pracy, a nie kontaktów czy kapitału. Przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości pracy, rzetelności i etyki biznesowej. Co nas wyróżnia? Specjalizujemy się w platformie Android. Posiadamy również doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych, baz danych, aplikacji webowych oraz gier. Oferujemy to, co naprawdę potrafimy zrobić dobrze i tyle, ile potrafimy wykonać bez problemu. Częstą praktyką wśród wielu firm jest obiecywanie gruszek na wierzbie, a potem szukanie podwykonawców. My tego nie robimy! Staramy się zrozumieć potrzeby klienta. Doradzamy możliwe rozwiązania.

Tagi: tworzenie aplikacji mobilnych, tworzenie aplikacji na androida, tworzenie aplikacji android, projektowanie aplikacji mobilnych

Kategoria: Oprogramowanie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Tworzenie aplikacji android". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Aplikacje na Androida Apps-Forum.pl to jedne z najogromniejszych polskich for, taktujących o systemie Android. U nas, co więcej, istnieje sekcja z download aplikacje... (Multimedia)
  • Tworzenie aplikacji mobilnych Agencja interaktywna Positiv Power jest to zespół specjalistów, którzy posiadają szerokie doświadczenie w ramach działań IT. Nasza organizacja zajmuje się... (Tworzenie stron WWW)
  • Tworzenie stron www Tworzenie stron www, projektowanie portali społecznościowych, tworzenie mobilnych stron internetowych to nasze codzienne zadania. Agencja interaktywna energe21 zajmuje się kompleksowym... (Tworzenie stron WWW)
  • Android-Centrum.PL Android-Centrum to miejsce poświęcone w całości systemowi Android i wszystkiemu co się z tym wiąże. Codziennie nowe gry, aplikacje, nowiki... (Blogi)
  • Tworzenie stron Warszawa Agencja BEST PROJECT oferuje swoim klientom tworzenie profesjonalnych stron internetowych opartych o system CMS Joomla. Dzięki stosowaniu rozwiązań "Open Source"... (Tworzenie stron WWW)
google 120 msn 0 yahoo 68

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman