Praca opiekunka Niemcy

Praca opiekunka Niemcy

Praca opiekunka Niemcy

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.8/5 (ocen: 4)Adres: http://www.prc24.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Personnel Research Center 24 to zespół ludzi, którzy wykorzystując swoje doświadczenie zawodowe, wiedzę i umiejętności stworzyli nowe standardy współpracy w relacjach Pracodawca – Pracownik. Wierzymy, że indywidualne podejście do wymagań pracodawcy i potrzeb pracownika gwarantuje sukces i satysfakcję obu stron. Jedną z najważniejszych zasad, jaką kieruję się PRC24 w swojej działalności jest bezpieczeństwo i komfort pracy oraz legalność zatrudnienia. Gwarantujemy: Umowę o pracę; Pełne ubezpieczenie; Spełnienie wymogów Kodeksu Pracy i Ustawy o Zatrudnieniu Pracowników Tymczasowych; Szkolenia BHP; Opieka koordynatora w Polsce i za granicą; Przygotowanie pracownika do wymagań na konkretnym stanowisku pracy.

Tagi: praca opiekunki, opiekunka, Niemcy, praca opiekunka

Kategoria: Praca

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • anika anika - 01-09-2015 17:51

    Super rozwiązanie dla osób szukających bezpiecznej pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Wszystko opisane w bardzo jasny i przejrzysty sposób z wersją w języku niemieckim. Na uwagę zasługuje fakt, że firma oferuje także bezpłatną naukę języka oraz szkolenie w zakresie opieki nad straszymi

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 302 msn 0 yahoo 122

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman