Liquidy do e-papierosa

Liquidy do e-papierosa

Liquidy do e-papierosa

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

1.3/5 (ocen: 4)Adres: http://www.marmari.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Jesteśmy bezpośrednim importerem szerokiej gamy e-papierosów oraz akcesoriów do nich. Sprzedajemy produkty bardzo dobre jakościowo w bardzo niskich cenach. Na każdy produkt udzielamy gwarancji. E-papieors tak naprawdę jest małym inhalatorem, dzieki któremu osobom palącym zwykłe papierosy (analogowe) jest łatwiej wyjść z nałogu, lub stanowi tylko alternatywę dla palenia tytoniu. E-papieors składa się z trzech elemntów: akumlatora, pojemnika, w którym znajduje się płyn (kartrydż), parownika. W niektórych modelach e-papieorsów parownik z kartrydżem są zespolone w całość i w tym przypadku nosi on nazwę kartomizer. Wydmuchujemy mgiełkę, która wyglądem przypomina dym choć tak naprawdę dymem nie jest. Dym bowiem z założenia zawiera składniki stałe i jest produktem spalania co w przypadku palenia e-papierosów nie ma miejsca. Mgiełka ta jest praktycznie bezzapachowa, a wiec nie przeszkadza to osobom w naszym otoczeniu, a co najważniejsze nie zawiera substancji rakotwórczych, tlenku węgla itp.

Tagi: sklep z e-papierosami, liquidy do e-papierosa, e-papieros ego, bateria do e-papierosa

Kategoria: Sklepy i hurtownie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Liquidy do e-papierosa". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • E-liquidy - sklep internetowy Sklep internetowy Liquidy Bac oferuje szeroki wybór e-papierosów oraz płyny do nich. W ofercie firmy znajdują się między innymi najtańsze... (Sklepy i hurtownie)
  • Smooke.pl Firma Smooke.pl specjalizuje się w oferowaniu e-papierosów oraz wielu akcesoriów. Udostępniamy obszerną ofertę asortymentową. Dzięki temu mamy gwarancję, że każdy... (Sklepy internetowe)
google 102 msn 0 yahoo 100

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman