Renowacja radia

Renowacja radia

Renowacja radia

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

5.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.erdex.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Od przeszło 25 lat świadczymy profesjonalne usługi w zakresie projektowania sieci radiołączności oraz instalacji, konserwacji i napraw urządzeń radiokomunikacyjnych. Jesteśmy autoryzowanym, wielokrotnie wyróżnianym, przedstawicielem handlowym i serwisowym renomowanej firmy RADMOR S.A. Obsługujemy zarówno klientów instytucjonalnych i korporacyjnych, jak również indywidualnych. Kilka lat temu zdecydowaliśmy się na zdywersyfikowanie działalności i częściowy powrót do źródeł – do starej radiotechniki. Do perfekcji doprowadziliśmy technologię renowacji i rekonstrukcji historycznych odbiorników radiofonicznych oraz radiokomunikacyjnych. Zachęcamy wszystkich Klientów do przynoszenia do nas pamiątkowych, mniej lub bardziej zniszczonych odbiorników, tak by – odnowione - mogły ponownie stanowić ozdobę Państwa domów.

Tagi: renowacja radia, stare radio, naprawa radia, naprawa urządzeń radiowych, naprawa anteny, Radmor

Kategoria: Usługi

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Renowacja radia". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Renowacja rurociągów Nu Flow Polska Sp. z o.o. działa w segmencie zajmującym się renowacją systemów wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych z zastosowaniem metody... (Usługi)
  • Renowacja lakieru Kaiser Detailing. Jesteśmy firmą świadczącą usługi Detalingowe. Posiadamy wykwalifikowany zespół i wieloletnie doświadczenie na rynku, które to pozwalają nam udostępnić... (Usługi)
  • Renowacja książek naprawa odnawianie książki Naszym zadaniem jest renowacja i naprawa opraw uszkodzonych brudnych okładek płóciennych uzupełnianie ubytków usuwanie plam i przebarwień konserwacja i renowacja... (Pracownie artystyczne)
  • Renowacja mebli Toruń Nasze usługi polegają na specjalistycznym czyszczeniu elementów wnętrza. Wyspecjalizowaliśmy się w czyszczeniu materiałów włókninowych takich jak dywany (czyszczenie dywanów, pranie... (Usługi)
google 186 msn 0 yahoo 58

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman