Budowa domu, instalacje, wnętrza, fachowe porady - Muratordom.pl

Budowa domu, instalacje, wnętrza, fachowe porady - Muratordom.pl

Budowa domu, instalacje, wnętrza, fachowe porady - Muratordom.pl

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

2.3/5 (ocen: 9)Adres: http://www.muratordom.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Budowa domu krok po kroku. Porady na takie tematy jak: remont i ogrzewanie domu. Fajne galerie zdjęć. Projekty domów dla każdego. Pomysły na wnętrza, kuchnie, łazienki.

Tagi: budowa domu, remont domu, projekty domów, ogrzewanie domu, prawo budowlane, galerie zdjęć, wnętrza, kuchnie, łazienki, ogród, forum budowlane

Kategoria: Budownictwo

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • anika anika - 29-09-2015 12:46

    Bardzo obszerne i fachowe informacje na temat nie tylko dotyczące budowy domu, ale także remontu mieszkania. Nie wiesz, jak wykonać aranżację pokoju, kuchni czy łazienki? Skorzystaj z informacji na stronie, a z pewnością znajdziesz dla siebie wiele inspiracji. Ciekawe rozwiązania i pomysły. Super!

  • unimar unimar - 22-11-2013 00:38

    Na stronie www.muratordom.pl można znaleźć ogromną ilość informacji na temat budowy, czy remontu domu lub mieszkania; od projektów do aranżacji wnętrz, a także ogrodów. Porady fachowców i forum budowlane pomogą rozwiązać problemy związane z tymi tematami.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 285 msn 4 yahoo 136

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman